сайт за филми и музика след основен ремонт

nedqlkov

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте, колеги. Наскоро бях пуснал тема, че продавам сайт за филми и музика. Пускам отново темата защото сайта е след основен "ремонт" и с доста нови екстри и подобрения и отново искам да го продам. Причината да го продам е, че искам да се захвана с друг проект.

Накратко за сайта...

Google page rank 3
Alexa rank 5,436,710
Индексирани страници: Около 65 100 и се увеличават всеки ден

В сайта има музикална търсачка която търси в базата данни на youtube ( със API KEY и няма никакви проблеми )
към търсенето на музика има екстрите : гласуване за песни, добавяне в плейлист/колекция и други js дреболийки които може да видите в сайта.

Раздел за гледане на онлайн филми. Филмите се добавят от vbox за секунди. За жалост не е автоматизирано като музиката, но добавянето е елементарно.

Раздел за статии. Добавят се от админ панела, има и html редактор.

Също така има и английска версия на сайта която е без филми. Само търсене на музика и е с друг дизайн.

Със сайта върви и фейсбук страницата с почти 8500 фена .

За една седмица пробно бях сложил adsense който още стои и направих около 2 евро, но бг рекламите както знаете са ниско платени :( . Посещенията на сайта без публикации във фейсбук страницата са около 100 на ден, а когато публикувам във фейсбук скачат до 200-250.

Като цяло това е което се сещам. Сайта е song-search (dot) eu

Ако имате въпроси питайте. Цената ще договорим на ЛС.
 
От: сайт за филми и музика след основен ремонт

Колега, може ли цена на ЛС? :)
 
От: сайт за филми и музика след основен ремонт

Цената е 650 лева , толкова съм вложил в него и толкова искам да взема обратно.
 

Горе