сайт за футболни прогнози

От: сайт за футболни прогнози

Всеки малко по-интелигентен му стана ясно що за кокошкар си с последния ти пост. Аз няма повече какво да се занимавам :)
казах ти 4 - 5 к
вървят такива сайтове с приходи
наскоро продадох подобен сайт няма значение къде и за колко
бях го пуснал и тука с печалба на месец 600 евро !!!! и ми беше обеснено че този сайт и аффилейт към него не струва повече от 3к
а ти за нещо без печалба искаш 5 к
я се осъзнай малко !!!!!
 
От: сайт за футболни прогнози

хахахаха нека да съм клошар с пари :)
а не да седя и като видя нов профил да са мъча да го измамя :)
 
От: сайт за футболни прогнози

Всеки малко по-интелигентен му стана ясно що за кокошкар си с последния ти пост. Аз няма повече какво да се занимавам

Даже предлагам да се заключи темата, не виждам смисъл да коментира по-нея. Кой, крив кой прав няма значение. Заданието е как кажа, леко непълно.
Въпреки това, получи конкретна оферта - скъпо, не скъпо не виждам какво има да се коментира.
Аз също не бих искал да имам отношение с такъв човек, само по-стила и начина на писане.

offtopic: ако си продал сайт изкарващ по 600 евро на месец/ за 4000-5000 лв... леко си се минал, лично мнение.
 
Последно редактирано:
От: сайт за футболни прогнози

Off: gg7 купувам каквото и да е, което може за четири месеца (4000 лева / 600 евро) да си покрие само разходите и да генерира печалба.
 
От: сайт за футболни прогнози

@gg7 аз ще ти го направя без пари даже ще ти дам да си на плюс преди да го стартираш, ама като ми остане време.ОК ?
 
От: От: сайт за футболни прогнози

Даже предлагам да се заключи темата, не виждам смисъл да коментира по-нея. Кой, крив кой прав няма значение. Заданието е как кажа, леко непълно.
Въпреки това, получи конкретна оферта - скъпо, не скъпо не виждам какво има да се коментира.
Аз също не бих искал да имам отношение с такъв човек, само по-стила и начина на писане.

offtopic: ако си продал сайт изкарващ по 600 евро на месец/ за 4000-5000 лв... леко си се минал, лично мнение.

продадох го за повече
просто казах тогава какви бяха коментарите
на всезнаещите коментари
че не струвало повече от 3 - 4к
а сега някой тарик иска 5 к за нов проект без печалби :)
 
От: сайт за футболни прогнози

@gg7 аз ще ти го направя без пари даже ще ти дам да си на плюс преди да го стартираш, ама като ми остане време.ОК ?

намери си друга тема за спам !!!
 

Горе