Продава се: сайт на автомобилна тематика с приходи и голям потенциал

Здравейте, имам интерес към сайта ако може да ми пишете на лично за да се разберем
 
какви са му чистите приходи за 6 месеца, от тези 20 лева колко е чистата печалба
 
Цената е редуцирана. Това е крайна цена и под нея няма да го продам този сайт. Както написах и в първия пост, това не е разработен бизнес, а е начало на такъв. Който иска ще си го разработи, за останалите е изгубена кауза.
Парите ще ги инвестирам в други свои начинания.
 
Последно редактирано:
Намалил съм цената на 1200 лв. Няма как, нямам време да се занимавам със сайта, а и коледни празници идват... :D
 
И за да спра спекулациите, ето и информацията по сайта:
Домейнът е винтурбо.ком (на латиница) и субдомейн бг.винтурбо.ком (на латиница), за по-добра индексация.
Цената е 1200 лв и включва домейните, цялата база данни, информация за партньорите, с които работим и цялото know how.
Доходите в пейпал от Септември миналата година са малко над 250 евро, от които печалбата е да кажем 250 лв. От easypay има няколко плащания. Да кажем, че печалбата е около 350 лв. Това е без реклама и абсолютно никаква поддръжка. На самотек. Търся човек, който има 1500 лв. 1200 за сайта и 300 лв за реклама.
Отново казвам - продавам стартиран, но неразработен бизнес. Убеден съм, че с малко подсказки от моя страна инвестицията ще се избие за по-малко от година. Но трябва на човека да му се занимава и да има времето, и вниманието, които аз за съжаление нямам.
 

Горе