Продава се: сайт Blife.eu

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
Продава се сайт Blife.eu

В сайта има над 200 публикации. Около 30-40 са copy-paste, като винаги е посочван източника. Останалите са уникални и са на различна тематика. Сайтът се продава заедно с Facebook група от 1 390 фена. При интерес или въпроси, се свършете с мен на посочените контакти.

Посещения за месец април – 1,909;
Импресии за април – 4,795;
Средно посещения за ден – 60-80;
Основен източник на трафика - Google;
Facebook група – 1 390 фена;
Възраст на домейна – 16.11.2011 година;
Възраст на сайт blife.eu – 06.11.13 година;
Шаблон – платен;
Сайтът работи на Wordpress;
PR 0

Цена - 250 лв.

За контакти:

Skype - nikol89_
E-mail - nikol89_@abv (dot) bg
Тел. 0988 334 780
 
Последно редактирано:
От: сайт Blife.eu

Как така обявата не важи за Uphero? Това не е ли леко дискриминационно? То Uphero може да каже на брачеда той дакупи сайта ти и пак да стане на Uphero. Никол, каквото и да са ти направили някои хора, не можеш да пуснеш нещо и да напишеш отдолу нещо от типа: "Обявата не важи за негри и индийци..."
 
От: От: сайт Blife.eu

Как така обявата не важи за Uphero? Това не е ли леко дискриминационно? То Uphero може да каже на брачеда той дакупи сайта ти и пак да стане на Uphero. Никол, каквото и да са ти направили някои хора, не можеш да пуснеш нещо и да напишеш отдолу нещо от типа: "Обявата не важи за негри и индийци..."

Теди, ти чети ли предната тема, а и не само... Ако не си, може да го направиш. Имам пълното право да определям за кого важат обявите ми и както виждаш съм написала само един потребител, а не за половината форум.
 
От: сайт Blife.eu

Никол, нещо лично нито към теб, нито към някой друг във форума. Просто ако ще си отмъщаваш го направи коректно. Например създай тема - "Аман от Uphero". Иначе не е честно, наистина.
 
От: сайт Blife.eu

Никол, нещо лично нито към теб, нито към някой друг във форума. Просто ако ще си отмъщаваш го направи коректно. Например създай тема - "Аман от Uphero". Иначе не е честно, наистина.

Никой няма да позволи да се създаде подобна тема, този форум не е детска градина да си отмъщаваме като шестгодишните - отиваме на площада и почваме да викаме "Аман от ъпхеро". Никой не е чак такъв мазохист да работи с него.
 
От: От: сайт Blife.eu

Никой не е чак такъв мазохист да работи с него.

Много точно казано. Не знам, какви психотропни вещества трябва да пиеш, за да работиш с този...
 
Последно редактирано:
От: сайт Blife.eu

хахахаха не се бях сетила за това :twisted:

Не го ли виждаш какъв човек е? Иска да има всичко за 20 лева на тоя свят, тогава ще те репортне и пак ти ще излезеш виновна.
 
От: сайт Blife.eu

/offtop

Не го ли виждаш какъв човек е? Иска да има всичко за 20 лева на тоя свят, тогава ще те репортне и пак ти ще излезеш виновна.
Ти откъде изпълзя? Човекът, който реши да забогатее с 20 кинта с подарен домейн би трябвало да си мълчи ...
 
От: сайт Blife.eu

Сайта изглежда много добре като визиа и функционалност. Успех в продажбата
 
От: сайт Blife.eu

Сайта изглежда много добре като визиа и функционалност. Успех в продажбата

Прав си добре изглежда:
Catchable fatal error: Object of class WP_Post could not be converted to string in /home/druzal33/public_html/wp-content/plugins/qtranslate/qtranslate_core.php on line 455
http://blife.eu/en/ексклузивно-от-затвора-бисер-миланов/
 
От: сайт Blife.eu

Сайтът все още се продава. Ако се интересувате, можете да се свържете с нас на ЛС или на посочените контакти.

Untitled-8-1.png
 
От: От: сайт Blife.eu

Сайтът все още се продава. Ако се интересувате, можете да се свържете с нас на ЛС или на посочените контакти.

Untitled-8-1.png
Catchable fatal error: Object of class WP_Post could not be converted to string in /home/druzal33/public_html/wp-content/plugins/qtranslate/qtranslate_core.php on line 455
http://blife.eu/истината-за-валери-божинов/
?!?!!?!?!!?!??!?!
 

Горе