смяна на темплейт

creeds

New Member
Реших, че темплейта на блога ми е скучен и искам да го сменя, но веднъж го направих този номер и мисля, че намаляха посетителите някакви идеи ще си копирам мета датата дали гоогле го отчита като нещо ново ?
 
От: смяна на темплейт

аз съм го правил няколко пъти и няма никакви проблеми. най-добре си направи backup преди да сложиш новия темплейт. посетителите ти може да са намалели по много причини. иначе копирай си метата и другите добавки по кода и си готов. не очаквай никакви промени пред google, в резултат смяната на темплейта. единствено могат да се увеличат или намалят посещенията, в зависимост готин ли е новия темплейт или не
 
От: смяна на темплейт

аз съм го правил няколко пъти и няма никакви проблеми. най-добре си направи backup преди да сложиш новия темплейт. посетителите ти може да са намалели по много причини. иначе копирай си метата и другите добавки по кода и си готов. не очаквай никакви промени пред google, в резултат смяната на темплейта. единствено могат да се увеличат или намалят посещенията, в зависимост готин ли е новия темплейт или не

да ама бакъп като направиш после ако си сменил темплейта и се върнеш към бакъпа някои неща се разменят и пак играчка'
запазват ли ми се алт таговете от снимките ?
не викам може гоогле по друг начин да го чете и да каже тука нещо не е наред чакай тоя малко назаде да го оставим за после
пък може и да се увеличат ако много е готин темплейта
 
От: смяна на темплейт

играчка си е, но поне нещо ако объркаш с този бекъп можеш да го оправиш, ако нямаш бекап направо си изгаряш. защото съм слагал теми, от които ми изчезват цели страници, навигацията се скапва и т.н. не съм обръщал внимание за алт таговете, но супер бързо се оправя това, за секунди буквално.
а наистина не схващам въпроса ти за гугъл.. всички темплейти за блогър са писани по един и същ начин, както ти чете твоя, така ще чете и новия. въпросът е да си сложиш метата, да си оптимизираш блога онпейдж, и евентуално ако всичко е направено добре, може да очакваш по добро място в SERP и съответно повече посетители.
 
От: смяна на темплейт

дай да видим блога
 
От: смяна на темплейт

Бекъп-а е задължителен. Запази и разположението на нещата, защото редовните ти потребители са свикнали с тях. Заложи на професионална визия - ако става въпрос за по-сериозен блог - купи си темплейт ;) Успех !
 

Горе