стиснат ли сте?

leonssss

Well-Known Member
Един от колегите е пословично стистнат- дори сега ме помоли да му сваля блус песни.Ще ми откажа ,че няма празни дискове.Да вземе да си купи,като се замисля не му се дават и толкос стотинки.Защо все пак хората са такива?:D:D:D
 
От: стиснат ли сте?

АЗ съм забелязал че богатите хора са доста стиснати, явно това е основната формула за запазване на богатството ... Аз съм пълната противоположност, харча два пъти повече от колкото изкарвам :D

ПП: Сещам се за един виц:

Умира стар евреин. На смъртния си одър със слаб гласец той пита:
— Жена ми до мен ли е?
— Да, скъпи.
— А децата ми тук ли са?
— Да, тате.
— А внуците?
— Да, дядо!
— Тогава защо свети лампата в кухнята?!
 
От: стиснат ли сте?

АЗ съм забелязал че богатите хора са доста стиснати,

Според мен богатите хора (повечето) са едни от най-щедрите хора, а това че не си харчат парите за глупости е друг въпрос.

ПП: не се заяждам - лично мнение.

ПП2: вица е готин инча
 
От: стиснат ли сте?

Хахха вица ме разсмя :) иначе по поредната "великолепна" тема на леонсио - хората са стиснати, защото ни е скапана държавата. Едно време не беше така, ама сега всички, които познавам са скръндзи и гледат как да направят някоя далавера, без да дават пари. Ко да се прай, българска работа :lol:
 
От: стиснат ли сте?

Хахха вица ме разсмя :) иначе по поредната "великолепна" тема на леонсио - хората са стиснати, защото ни е скапана държавата. Едно време не беше така, ама сега всички, които познавам са скръндзи и гледат как да направят някоя далавера, без да дават пари. Ко да се прай, българска работа :lol:

а защо в кавички "великолепна" ,а не с болд:|
 
От: стиснат ли сте?

Познавам много хора които са стиснати за едни работи а прахостници за други неща
 
Re: От: стиснат ли сте?

Познавам много хора които са стиснати за едни работи а прахостници за други неща

Това може би е най-точното мнение.

За едно са стиснати, за друго не ;)
 
От: стиснат ли сте?

Леонсио е толкоз стиснат, че дори не сере :lol:
 
От: стиснат ли сте?

тц... ...
 

Горе