страшен проблем с moneybookers

nortrant

Well-Known Member
забравил съм датата/годината която съм въвеждал при регистрация ... и имената на акаунта не са мой ...(не са реални)

дали ще стане ако пиша на съпорта и им кажа например че не съм правил аз регистрацията и е сгрешена датата или нещо подобно ?

гледах че може да ти я сменят ако им пратиш копие от личната карта ... :oops:

и още един въпрос
ако този който ми е пратил на мен пари пише на съпорта и иска да му върнат парите дали ще го направят ? :shock:
 
От: страшен проблем с moneybookers

Нарушил си TOS като си написал фалшиво име. Ако си под 18 нарушаваш и още една точка от TOS.

Ако не са ти изтрили акаунта до сега недей да ги подсещаш да го направят - по-добре си трай. Парите може да ги изхарчиш за нещо. Например ако си направиш друг акаунт (с реалното ти име) може да си ги прехвърлиш на него.

Надявам се, че не си правил опити да регистрираш банкова карта, защото ако имената се различават ще стане лошо.

И като си правиш другия акаунт изтрий бисквитките на браузъра предварително. После пак. Не трябва да влизаш с едни и същи бисквити в два различни акаунта. Ако може и с различен IP адрес влизай - за по-сигурно (за да не ти затрият и двата акаунта).

По форумите пишат, че за разлика от PayPal при Moneybookers е по-трудно да си купиш нещо без пари (да поръчаш нещо, да го получиш и да кажеш, че не си го получил за да ти върнат парите обратно). Или казано с други думи, системата на PayPal за защита от измами, която се ползва за извършване на измами, при Moneybookers не съществува (или не работи така добре за измамниците, както им се иска).
 
Последно редактирано:
От: страшен проблем с moneybookers

нямам 18 години
защо да ми изтрият сега акаунта ? - името което сега съм въвел е ivanov ivanov
не съм правил опити и не мисля някога да правя да слагам карта !

----------

мога да направя акаунт от друго ип

като го направя какво да правя ?

как да прехвърля парите от единия в другия ?

и казваш че мога да похарча парите като купя нещо.

То добре са се защитили от измами - но чак пък толкова, ти ме наплаши ... :Д

Мерси за отговора ! :(

edit:

може ли някой да ми разясни какво точно означава това :

16.1. In case of an unauthorised payment or a payment that was incorrectly executed due to an error by Moneybookers, Moneybookers shall at your request immediately refund the payment amount including all fees deducted therefrom. This shall not apply:
 
Последно редактирано:
От: страшен проблем с moneybookers

Пише, че няма да ти върнат парите в случай на кражба или грешка на Moneybookres при следните условия (по-надолу изброяват кои са условията да не ти върнат парите; в останалите случаи (неизброени) ги връщат).

Може да направиш акаунт на името на някой пълнолетен и така да ги изтеглиш в банковата му сметка (ако искаш да ги получиш). Разбира се лицето, което ще ги получи трябва да е наясно, че има вероятност да плати повече глоби, данъци и счетоводни консултации (особено ако сумата е малка).
 

Горе