събрах 100$ сега какво :)

мда факт е че вече $ не е световна валута :)

Все още е, но не е силна световна валута, но нека не забравяме че има много силни финансово държави, които все още държат резерва си в долари... примерно Китай. Както ще се случи с долара когато тези държави решат да прминат към някоя по-стабила валута? :)
 
ми китайците предимесеци обърнаха голяма част от резервите си в евро, пък и добре знаем че американците са доста голям пазар на китайските стоки, демек всичко е уговорено, не случайно Бъфет си обърна 800 млрд. $ в европийски облигации :)
 
хаха да е и в крайна сметка реших да не тегля ще си ги даржа докато не ме баннат или станат над 500-1000
като се замисля аз тези пари ги харча като седна да пия :) и нещо няма смисал за 100$ да ги чакам два месеца и като дойдат да се чудя закво по напред да ги похарча
 
хаха да е и в крайна сметка реших да не тегля ще си ги даржа докато не ме баннат или станат над 500-1000
като се замисля аз тези пари ги харча като седна да пия :) и нещо няма смисал за 100$ да ги чакам два месеца и като дойдат да се чудя закво по напред да ги похарча

Браво, значи все пак реши да ме послушаш. Ако не злоупотребяваш няма да те банат. Проблема с повечето банати е че не са си направили труда да прочетат условията за ползване на самия adsense и ги нарушават яко. Аз също имам един банат сайт ама си го заслужавахме ;)
 
ами незнам е човек даже дай да питам онзи ден имах 70 клика а имах само 600 уникални не следя кликовете и подбони трябва ли да оведомя гого и има ли начин да го направя без да пращам е-маил
 
Мдам, има доста сайтове с висок Ctr, все пак зависи и от качеството на трафика...
 
Браво, значи все пак реши да ме послушаш. Ако не злоупотребяваш няма да те банат. Проблема с повечето банати е че не са си направили труда да прочетат условията за ползване на самия adsense и ги нарушават яко. Аз също имам един банат сайт ама си го заслужавахме ;)

Мастерче донякъде си прав.. с бана на гуугъл, но аз също имах баннат сайт в който бях сгафил (ти знаеш) ..след което им писах имейл.. да забавиха се с около 20-25 дни с отговора но все пак подаването на реклами към сайта беше преустановено. Относно това, че чека идва за 1 месец, специално на мен още не ми е пристигнал .. преди около 2 месеца се изпрати :) както се казва "писмо без марка" :p.. За това си направих и още един акаунт от който сложих рекламки в един сайт който мислех да е за (ташак) то взе та стана страшна работа. Сайта е на безплатен хостинг в хит.бг без дори да го пипна за 1 месец вече прави по 150 уникални ..относно приходите от аднсенс, дневно има по 40-50 клика (1-2 $). Пожелавам на всички който се занимават с това успех!
 
Относно това, че чека идва за 1 месец, специално на мен още не ми е пристигнал .. преди около 2 месеца се изпрати :) както се казва "писмо без марка" :p..

Аз заради това предпочитам Secured Express Delivery ($24.00 Processing Fee) :)
 
при мен единия път дойде за 2 седмици, и осребряването стана след 15 дена. Сега обаче се бави, дано скоро да си струва и аз като MacTeP да си ги поръчвам на Secured Express Delivery ;)
 
Аз заради това предпочитам Secured Express Delivery ($24.00 Processing Fee) :)

Все едно са ме чули в гуугъл .. :) вчера писах тук, че няма да дойде от тях нищо.. ето днес си проверявам пощата и честито :) Писмо от Google Adsense Support :)
 
Теглиш парите, обаждаш се на приятели и отивате да ги изпиете или изядете. Аз така направих с 1-я чек. :)
 

Горе