съвети за SEO-оптимизацията на блога ми: www.vurshetz.info

в началото Г обикновенно дава бонус на новите саитове като ги ранква високо после падат малко но ако продължиш да му добавяш свеж уникланен контент и да му трупаш линкове ще излезе пак нагоре

иначе за онпеидж оптимизация добави някои от сео паковете за wordpress и си подбираи внимателно заглавята на стиите и от сео гледна точка :)
 
От: Re: съвети за SEO-оптимизацията на блога ми: www.vurshetz.info

в началото Г обикновенно дава бонус на новите саитове като ги ранква високо после падат малко но ако продължиш да му добавяш свеж уникланен контент и да му трупаш линкове ще излезе пак нагоре

иначе за онпеидж оптимизация добави някои от сео паковете за wordpress и си подбираи внимателно заглавята на стиите и от сео гледна точка :)

Блога ми е на блогър не на wordpress. работят ли те при блогър и кои по-точно. Благодаря!
 
хаха ами много добър скин за блогър излъгах се че вп като го погледнах набързо

значи с блогър не съм запознат но гледам таитълите ти излизат като трябва друго няма какво да пипаш ще се ранкне :)

търси линкове за стаиите като ги съмиваш в социални мрежи например които дават истински линк
 
От: Re: съвети за SEO-оптимизацията на блога ми: www.vurshetz.info

хаха ами много добър скин за блогър излъгах се че вп като го погледнах набързо

значи с блогър не съм запознат но гледам таитълите ти излизат като трябва друго няма какво да пипаш ще се ранкне :)

търси линкове за стаиите като ги съмиваш в социални мрежи например които дават истински линк

Да това правя благодаря!
 
следващото е време аз съм си харесал една картинка на арон уол от сеобук и я пускам на нетърпливите

traffic-profile-down.gif
 

Горе