създаване на фирма, която държи сайтове

От: създаване на фирма, която държи сайтове

ако не ви е необходимо с някаква цел или не го налага обстоятелството хич не си вкарвайте автогол с фирми, счетоводство, осигуровки.
тва е най-гадното нещо, де що има по света - българска бюрокрация и простотии

само съвет.
 
От: създаване на фирма, която държи сайтове

аз на ваше място ще напиша отдолу под сайтовете че са собственост на ... измислете си нещо и от зад добавете GROUP... яко а
веднага имсе качва цената с около 150%
само няма да пшишете ачо98 груп.. а нещо по така...
пауър груп а? яко а? а? а?


това е направено от пускането им.
 
От: създаване на фирма, която държи сайтове

Не си позволявай да ме оценяваш. Ако в този форум има някой, който нистина е компетентен по
С предишното си мнение само исках да ти подскажа, че не си наясно нито какво имаш нито какво искаш. Дано сега да разбереш!

искам когато някой от законодателството ни разбере кой държи сайта да не стане нещо като:
"що не плащаш данъци"
"оо ти си нелегален"
" тъй.. и ко прайм ся"

с 2 думи да съм чист пред тях и да си работя без да мисля за това.
 
От: създаване на фирма, която държи сайтове

един познат до тук е направил към 70 сайта без фирма.Бачка си като сис админ в една фирма и лев не е дал за данъци.Нали фирмата го осигурява,така че фирма не ви трябва.
 
Последно редактирано:
От: От: създаване на фирма, която държи сайтове

един познат до тук е направил към 70 сайта без фирма.Бачка си като сис админ в една фирма и лев не е дал за данъци.таа,че фирма не ви трябва.
Ще дойде време когато ще си плати за всичките...
И немога да разбера момчетата като искат да направят фирма какво ги разобеждавате? Решили са да правят..
По компетентните в форума като @account-bg да дадат съвет за фирмата и това е ....
 
От: създаване на фирма, която държи сайтове

хОбеждаваме ги че не е нужно да се пънат с фирма ако нямат 4 цифрена месечна печалба от сайтовете си :)

ама при положение че още с пускането им имат надпис ГРУП ЗНАЧИ Е СЕРИОЗНА РАБОТАТА...
 
От: създаване на фирма, която държи сайтове

Има глоби, ако не напишете тези данни на сайта. КЗП и контактни данни на сайт

Данъци може да плащаш и без да има имаш фирма и плащането им по никакъв начин не е свързано със сайтовете, а зависи само от приходите.

Ето как може да си плащаш данъците и осигуровките без да имаш фирма. Недостатъкът е, че ще плащаш данък върху всички приходи (това значи, че не само печалбата се облага, но и разходите, което не е голям проблем ако разходите са малко).
 
От: създаване на фирма, която държи сайтове

Създаване на фирма, която държи сайтове под наем
 
От: създаване на фирма, която държи сайтове

Не си позволявай да ме оценяваш. Ако в този форум има някой, който нистина е компетентен по въпросите, които те интересуват това съм аз.
Обаче описанието на "бизнеса" ти и въпросите, които си поставил са такива, че никой не може да ти даде смислен и мотивиран отговор.
С предишното си мнение само исках да ти подскажа, че не си наясно нито какво имаш нито какво искаш. Дано сега да разбереш!

Акаунтър тебе май те е подгонила мания за величие - слезни малко по към земята че в тия облаци дето летиш е малко кислорода и ти обърква мисленето
 
От: създаване на фирма, която държи сайтове

Акаунтър тебе май те е подгонила мания за величие - слезни малко по към земята че в тия облаци дето летиш е малко кислорода и ти обърква мисленето

Тук където съм си ми е добре. Не се притеснявай за мен. Съвети само давам. Нямам нужда от такива.
 

Горе