темплейт на monster template

От: темплейт на monster template

, за да нямаш проблеми с лицензи и авторски права
Интересно ,кой следи тези лицензи -не съм чул някой досега да е глобен за такова нещо!Във варез сайтовете е бъкано с подобни темлети!
 
От: темплейт на monster template

Това, че не си чул, не значи, че не е възможно. Както писах в други теми, процедурите са следните:
1. Пращат DMCA писмо на доставчика ти и атачмент към теб, за да премахнеш темплейта или да го закупиш
2. При не изпълняване на 1. след повторно DMCA и вече доставчика те рязва.
3. Местиш сайта на друг доставчик и отново те спират.
4. Следват съдебни мерки.
 
От: темплейт на monster template

O super
1.Трябва сайта ми да е нумеро уно в гуглето за да го видят всички.
2.Някой да се сети да го провери сайта,аджеба темплейта купен ли е или не?
3.Да открие фирмата дизайнер
4.Много станаха точките...............и НАП ли следи за това?
 
От: темплейт на monster template

Присъединявам се към съвета или да си го купиш или да се ориентираш към безплатен шаблон :)
 
От: темплейт на monster template

Присъединявам се към съвета или да си го купиш или да се ориентираш към безплатен шаблон :)
Принципа е евтиното излиза скъпо после. Не знам, не съм имал проблеми от такъв характер. Но преди време тук във форума стана дума за такъв случаи и човека получи писмо от сайта, че ползва техен тамплейт ли беше, софтуер ли беше, който е пиратски. А самото писмо дойде по-скоро като глоба парична, която му налагат, като се споменаваше за адвокати и прочие. От тази гледна точка. А другото е, все пак ти е бизнес - не може без начална инвестиция. Как се очаква да хванеш сериозни клинети е неква кракната история, то не си личи де по принцип. Сещам се за един много извратен пример - един пич го подхониха за картинка в хедъра, използвана без да се има права за нея - нали върви със сертификационен код или поне разписка за това, че си я купил от дадения сайт, който има права за нея. Абе искаха му пари, като глоба, които не бяха малко в сравнение с това колко струваше картинката. Та ей такива неща се получават. За това. Не искам да звуча така, но малко или много ми е кофти като видя някой бутащ напред да бъде спънат за някаква такава елементарна простотия. ;)
 

Горе