теория на конспирацията

djeims

Active Member
Днес си бачкам и получавам смс от виваком - някакъв букмейкър ала бала на тематика футбол. Гледам от време на време някой мач, обаче попитах няколко приятели на виваком, които не са получили въпросния смс и се замислих дали не ни профилират вече чак до там :shock:
 
Възможмно е, аз футбол не поглеждам, освен световно като има и нямам такъв sms :)
 
От: теория на конспирацията

Явно случайно си попаднал в някоя листа, сподели кой е букмейкъра, ако е възможно че ми е интересно.:)
 
От: теория на конспирацията

И аз го получих вчера па не гледам много футбол :)
 
От: теория на конспирацията

Нищо не знаете. Някои банки изпращат sms-и с предупреждение за достъп до средствата Ви, през интернет банкирането, а Вие дори не сте клиенти на съответната банка.
 
От: теория на конспирацията

И аз имам смс на един тел който ако звънна веднъж в месеца от него пак е добре. Явно за сега са пуснали бота само по "по-кашираните" номера, не е ясно защо. Може и почвата да опипват :) Се тая.. и аз футбол не гледам, -1 за кампанията :)
Иначе е няква зарибявка за водещи букмейкъри, известни футболисти и тн...инфо срещу един смс от само 0.15лв. Ама кат не съм фен ме домързя да видя за кво иде реч
 

Горе