трансфер на пари

dobripoeta

New Member
Здравейте,скоро си направих профил на сайта затова се надявам да ми помогнете да разреша моя проблем.Става дума за това че открих начин да печеля пари от интернет ,проблема е там че не зная как да си преведа сумите в моята банкова сметка,почти всеки ден ден получавам имейли с 7,10 хиляди долара отговарям им но имейлите се връщат в моята ел.поща.предполагам ще ме посъветвате за Пейпал,Уестен юнион и др.подобни.Имам карта Мастеркард на ОББ,2год.се опитвах да я регистрирам в моя пейпал акаунт но не и закрих профила си.Моля ви от все сърце да ми помогнете.:wink:
 
От: трансфер на пари

Нещо не разбрах , къде ги печелиш тези пари , тоест от къде искаш да ги прехвърлиш в банковата си сметка ?
 
От: трансфер на пари

Най - вероятно става дума за имейли СПАМ.
 
От: трансфер на пари

почти всеки ден ден получавам имейли с 7,10 хиляди долара отговарям им но имейлите се връщат в моята ел.поща

loser.gif
loser.gif
loser.gif
 
От: От: трансфер на пари

имам профил в трансферуайз,искам от уестерн юнион да ги прехвърлят в сметката ми
 
От: От: трансфер на пари

да, навит съм потърси ме на скайп -dobrin.baichev
 
От: От: От: трансфер на пари

Eто поредния имейл-<[email protected]>
Показване на по-малко $7,311 това горе да ви прилича на ел.поща
 
От: трансфер на пари

Ми явно имаш мейл "роден" под щастлива звезда.
Ти си първия имейл милионер!
Вече си те представям в предавания като "На кафе" с Гала. Естествено и при Милен Цветков - задължително.
 
От: трансфер на пари

Колега , автора на темата, всички те бъзикат... или ти бъзикаш всички?!

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
От: От: От: От: трансфер на пари

Eто поредния имейл-<[email protected]>
Показване на по-малко $7,311 това горе да ви прилича на ел.поща

Надявам се че не вярваш наистина , че ще печелиш пари от награда по мейла ... най-вероятно става въпрос за измама. Не давай никакви данни за себе си.
 
От: трансфер на пари

Все още има рибоци, които си мислят, че някой ще им даде пари от добра воля... с хиледарките.
 
От: трансфер на пари

Според информацията дето може да се намери в нета за Добрин, той изглежда наистина е един прекалено наивен човек, според мен не се бъзика.

Добрине, всяка дума в мейлите дето получаваш е пълна лъжа. Няма да ти изпратят никакви долари, даже обратното - целта им е да те измамят и да вземат твоите пари. Ако въобще имаш такива.
 
От: трансфер на пари

и аз така едни 8 мил паунда изтървах, ама здраве да е, живота продължава
 
От: трансфер на пари

Мамка му, трябваше да се доверя на един принц от Нигерия навремето...
 
От: трансфер на пари

Имам но те са в друга банка,благодаря на всички ви и както се казва здраве да е останалото ще се оправи.Благодаря още веднъж
 

Горе