трансфер на пари

От: трансфер на пари

пресни от преди 5 минути, който ги иска да ги повлича

Greetings,

My name is Jose Rivera , I am a branch manager of Banco Pichincha Quito Ecuador. I have packaged a financial transaction that will benefit both of us, which involves three million seven hundred and fifty thousand dollar $3,750.000.00. Meanwhile you will have 35% of the total fund after the transaction.

If you accept this offer to work with me I will give you details on how we can achieve it successfully. Please contact me with this email address:
 
От: трансфер на пари

пресни от преди 5 минути, който ги иска да ги повлича

Greetings,

My name is Jose Rivera , I am a branch manager of Banco Pichincha Quito Ecuador. I have packaged a financial transaction that will benefit both of us, which involves three million seven hundred and fifty thousand dollar $3,750.000.00. Meanwhile you will have 35% of the total fund after the transaction.

If you accept this offer to work with me I will give you details on how we can achieve it successfully. Please contact me with this email address:

35 % на 3 милки , добре ще ти дойдат. :)
 
От: трансфер на пари

Аз пък си мислих, че всичко е измама и директно триех тези е-мейли. Досега да съм събрал доста милиони :( :(
 
От: трансфер на пари

Добре де, многознещите да обяснят с две думи, каква е схемата? Като си дам банковата сметка, как могат да злоупотребят?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
От: трансфер на пари

Добре де, многознещите да обяснят с две думи, каква е схемата? Като си дам банковата сметка, как могат да злоупотребят?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

Може просто да си правят списък с действащи e-mail адреси и като им отговориш им даваш потвърждение.
 
От: трансфер на пари

Доколкото аз знам се почва няква комуникация, за да те видят колко наивен си и накрая се стига дотам, че ти искат някаква дребна сума пари, която да им пратиш, за да се "получат" нещата.
Иначе и тва за мейлите е вариант, но ми се струва, че има доста по-удачен начин да събират мейли.
 
От: трансфер на пари

Доколкото аз знам се почва няква комуникация, за да те видят колко наивен си и накрая се стига дотам, че ти искат някаква дребна сума пари, която да им пратиш, за да се "получат" нещата.
Иначе и тва за мейлите е вариант, но ми се струва, че има доста по-удачен начин да събират мейли.

И аз нещо такова го мисля, че на най-големите наивници накрая ще им искат някакви пари уж за формата на някакви такси и други измислици.
 
От: трансфер на пари

Тия дето ще ги излъжат по мейл, ще ги излъжат и утре на улицата, вдруги ден докато пазаруват и тн. Не е само по мейлите...
 
От: трансфер на пари

Това едва ли някой го оспорва, балъци и наивници е имало и винаги ще има. Малко ли пирамиди завъртяха именно с такива хора, особено пика преди 7-8 години.
 
От: трансфер на пари

Аз да се похваля, от скоро ползвам transfermate.com за международни разплащания. Доволка ;) дават много добри рейтове за превалутиране докато банките направо ми го начукваха с тези превалутирания и неясни комисионни. Някой друг да знае подобни да си сравня. Намерих тези transferwise ама те имат малко лицензи още, иначе системата им е супер яка.
 
От: трансфер на пари

Ами примерно нямат лиценз в Австралия и трансфера е по-скъп и бавен. Иначе са готини. Предполагам че имат огромен спонсор и яко влагат в онлайн реклама, докато transfermate по-скоро влагат в услугата...
 
От: трансфер на пари

поне от тази дебилна тема да излезе нещо полезно - препоръката за transfermate. Мерси за което!
 

Горе