трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

Какви услуги предлагаш ? :)
Защото примерно за 5 лева мога да те накарам да измиеш чиниите в нас, щото мен ме мързи.. :D
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

Какви услуги предлагаш ? :)
Защото примерно за 5 лева мога да те накарам да измиеш чиниите в нас, щото мен ме мързи.. :D

Колко чинии са ? :lol::lol::lol:

каква работа имаш аз ще ти кажа дали мога да я свърша ... :p
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

Виж, аз лично за съжаление не мога да ти предложа нищо :( Самият аз нямам почти никаква работа в момента. Иначе ако можеш да пишеш статиики - има хора, които търсят и има такива теми, поразрови се малко в сайта /пак в темата freelance/ :)

Поздрави,
и успех
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

Здравей, cccdsc! Пиши какво можеш да правиш и ще те наема, ако имам нужда от твоите услуги ;)
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

никои ли няма някаква работа да ми предложи? :(спешно ми трябват тези 5 лв.... :wink: :(
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

На един му трябват 5, на друг 12 ... спрете се за малко. Практиката е порочна и това не е начина.
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

На един му трябват 5, на друг 12 ... спрете се за малко. Практиката е порочна и това не е начина.

ми какъв е начина ?> :(
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

Начина е следния.

Казвам се: Дрън Дрън
Предлагам: Дрън Дрън
Заплащане : Дрън Дрън
Контакти: Дрън Дрън
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

Е да, ама той се чуди какво да предложи. Това е проблема.
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

То това вече стана циганска работа (с извинение): "Бате дай 5лв.":lol:
 
От: От: От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

еми какво да се прави ... :(

Ами просто казваш какво можеш да направиш за тези пари, преводи, банери, писане на статии каквото можеш, не сме гадатели да правим предположения какво можеш.
 
Последно редактирано:
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

Ами просто казваш какво можеш да направиш за тези пари, преводи, банери, писане на статии каквото можеш не сме гадатели, да правим предположения какво можеш.


превод - английски <-> български и от двете
и къси статии мога да пиша :wink:

Нещо за това ?
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

Ако беше започнал с това сигурно до сега да си ги изкарал парите, аз лично в момента не се нуждая от превод, но във форума има доста търсене и предлагане на услугата, ако предложиш конкурентни цени и изпълняваш професионално поръчките може да си намериш и редовни клиенти.
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

Върна ли си парите на човека с домейна ве ?
 
От: трябват ми 5 лв. в epay.bg - Някаква работа ?

По повод твоята обява за 5 лв. :)
Искам да попитам дали е възможно да напишете няколко статии на български език за нова неправителствена организация. Целта ни е запознаване на хората с промените на климата, екологичните проблеми и глобалното затопляне.
Ако смятате, че можете да напишете няколко статии ( 10-20 броя) моля свържете се с мен, за да обсъдим подробно нашата идея.

Това предложение важи за всеки, който може да ми помогне в писането на тези статии.

Оставям телефон за връзка:
0889133324
Б. Вълчев
 

Горе