трябва ми работа...

pkoleva

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
занимавам се с писане на статии на почти всякаква тематика. В момента съм свободна и се надявам някой да има нужда от моите услуги, става въпрос за добре написани и смислени теми без правописни грешки. Държа сроковете да бъдат спазвани, а цената е 1лв на 100 думи, ако имате въпроси задавайте ги...
 
От: трябва ми работа...

В кои сфери са основните ти познания и/или опит? Съжалявам, но лично за мен човек не може компетентно и смислено да пише действително на почти всяка тема. Нямам предвид общите теми за зодии, прически, дрехи и т.н., а специализираните.
 
От: трябва ми работа...

И аз съм на същото мнение. Темите, с които съм се занимавала до сега са- мода, всичко около зачеването и износването на едно дете, заболявания при децата и бременните, полови заболявания при жените, здравни осигуровки, както и другите, студентски бригади, кулинария и готварство, може да съм пропуснала нещо. Написала съм, че мога да се справя в почти всяка сфера, защото, когато човек има желание да се справи с поставената задача се учи на момента.
 
От: трябва ми работа...

Мерси на всички за предложенията... започнах нов проект
 
От: трябва ми работа...

Здравейте, търсим човек за писане на статии, как мога да се свържа с Вас за уточнение?
 

Горе