туристически сайт + сайт за флаш игри

takitodorov

Member
Рейтинг - 100%
17   0   0
Двата сайта се продават в комплект.
gameup - pr 2
patevoditel - pr 1
Домейните са регистрирани в ICN и изтичат на 02.08. След продажбата ще дам направо паролата и юзъра за акаунта там.
Относно сайтовете - към момента имат прекалено малко дневни посетители, затова няма смисъл да предоставям статистика. Това е така, защото не са пипани около 6 месеца. В началото туристическия сайт го бях докарал до 2 страница за "туризъм" и то с малко усилия, но го зарязах. Така, че за да започнат да изкарват пари трябва да се поработи по тях.
Начална цена 50 лева, стъпка за наддаване 5лева и край в 24.00 часа на 24.07./вторник/.<br /><br /> Домейн Име | URL: http://patevoditel.eu/ ; http://gameup.eu/<br /><br />Приблизителна Цена: 100<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: 2<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Безплатен / GPL<br /><br />Начини на Плащане: e-pay, paypal<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

Може ли малко повече информация относно сайтовете (посетители, доход, дъра бъра и т.н. ).
Също да кажа, по едно време нито един от сайтовете не ми се отваряше, сега лека по лека излезе пътеводителя, но gameup никакъв го няма.
 
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

Споменал съм горе, че посетителите в момента са такава цифра, че не си струва да се коментират - до 10. При това положение и въпроса с доходите става излишен. С отварянето и на двата сайта никога не съм имал проблеми, включително и сега. Положението им е такова западнало, защото поне 6 месеца не са докосвани.
 
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

Нека да започна тарга имаш 55лв. от мен.
Само да спомена, че не мога да ти платя по начините които си посочил. Ако приемаш други варианти пиши ми ЛС.
 
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

Нека да бъдат 65 от мен.
 
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

Виждам че си използвал Wordpress поне махни долу в футера на сайта за игрите линка към "ПРИМЕРНА СТРАНИЦА" ;)
 
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

Здравей,
От мен имаш 70лв.
Искам да те питам, когато се занимаваше със сайта пътеводител колко горе долу имаше посещения?
 
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

Kupih go v moment na entusiazam zaedno s oshte nqkolko sajta. Imam I drugi angajimenti, taka che rabotata mi po nego se svede do 10-na submita v direktorii I smqna na templejta. Dori I edna statiq ne sam dobavil. Po tova vreme saita beshe na 3-4meseca s pr0 I imashe 100-150 poseshteniq. Ima potencial,ako mu se otdelq vreme.
 
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

Защо ли ми се струва, че автора иска да изкара малко повечко парички.
Повече аз няма да наддавам, честито които ги вземе или може би да са си честити на takitodorov.
 
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

stelt мнението ти е необосновано, некоректно и непоследователно. Офертата ти към момента е само с 5 лева по-ниска от най-високата засега, т.е. готов си да дадеш исканата цена, но в момента в който друг дава по-добро предложение постваш някаква изпусната реплика. Къде ги видя малко повечкото пари - 50 лв. колосална сума ли е за теб? Само домейните почти я покриват. Освен това все пак съм свършил някаква работа щом се е вдигнал ПР-а. На всичкото отгоре съм го купил за двойно по-голям сума, отколкото го продавам и не гледам да изкарам малко повечко парички, а да си минимизирам загубата от бездействието ми. Най-дразнещото е, че без да съобщаваш някакъв факт, внушаваш на интересуващите се от търга, че не си струва.Не е коректно. Още повече, че си участник в търга. Да го беше написал преди да наддаваш.
 
От: туристически сайт + сайт за флаш игри

This Page:
http://www.predpriemach.com/member.php?u=11269

Регистриран от 18-07-12
Последна активност Днес 12:48

Statistics
Общо мнения
Общо мнения 3
Posts Per Day 0.46
Visitor Messages
Total Messages 0
Most Recent MessageНикога
Visitor Messages for cv_stanoeva
Post a visitor message for cv_stanoeva
General Information
Последна активност Днес 12:48
Регистриран от 18-07-12
Referrals 0
 

Горе