търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страници

От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

При мен има положителен резултат, само на разбрах как да сложа снимка
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

И аз тествах и съм много доволна. Снимката излиза обаче само ако е качена в прикачи или има отделен урл адрес. По-удобно би било да може да се слага с копи пейст, вместо да се качва отделно :) Иначе върши супер работа :)
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

взимаш снимката с copy image location досега не е имало проблем

скоро ще пуснем и възможност да се публикува автоматично през wordpress ще е нужна лека промяна на един вече готов плъгин :)
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

На мен не ми праща мейл за рег...
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

в Спам ? погледна ли ?
 
От: търсим малко бета терстери за един сайт за генериране на харесвания за ФБ страниц

Обновления по софтуера

вече може да се добавя в 2 страници едновременно , ако не желаете да добавяте във втора страница просто оставете полето празно

скоро ще може да добавяте във ФБ страниците си директно от админ панела Ви , така ще се спести отварянето на всяка страница по отделно и публикуването в нея
ще се добави възможност за изтриване на поста във ФБ като ще може да зададете след колко време от публикуването да става това

отворени сме за предложения
 

Горе