търся Партньор

jobs

Member
търся партньор . От 2 години търгувам онлайн с бижута /нисък ценови клас/,искам да си направя и онлайн магазин засега имам само фейсбук страници.варианти на партньорството 1.Човек занимаващ се с изработване на онлайн магазини като той участва главно със уменията си в съдружието и направи онлайн магазина.И 2. човек който има желание да ми е партньор 50 на 50 във всички аспекти на търговията .Уверявам ви че това е печеливш бизнес основно поради голямата надценка която може да се поставя на артикулите.Детайли при личен контакт.И 3.Човек който осигури или плати такъв он.магазин му се признава като участие със съответната сума която аз ще изравня със стоката която ще се продава*бижута*
 
Здравей, понякога е по-добре да си продава човек по този начин за да избегне всички главоболия идващи от един онлайн магазин - регистрация на фирма, връзка на магазина с НАП и куп други глупости... Но щом си решил те подкрепям и стискам палци да успееш.
Публикувам една обява, където едно момче търси съдружие, също се занимава с бижута, ако искаш се свържи с него: https://www.kpd.bg/bg/offers/offer-26546.html
 
благодаря говорил съм с този младеж ,желая ви успехи в бизнеса
 

Горе