търся дизайнер

IvayloHristov

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
От: търся дизайнер

goblet1 в abv.bg

Срок на изработване до 7 дни
Цена по договаряне
 
От: търся дизайнер

Незнам за @design но съм доволен от @toretic работи сръчно бързо и на добри цени. Бих ти предложил неговите услуги ;)
 
От: търся дизайнер

Искаш някои да ти направи дизаин така ли ако да пиши ми на скаип vanko119 ще ти го направя за 200 лв но ще е професионален дизаин
 
От: търся дизайнер

Професионален дизайн за 200 лв... гарантирано 1во място в google за 50 лв... какво става в тази държава? Аз ли вземам скъпо или другите вземат малко :)
Интересно как правиш професионален дизайн, като не знаеш как се пише думата дизайн??? :))))))))))))))
 
От: търся дизайнер

абе бате за писането.. остави ся...

има жени не знаят как се пише думата "свирка", ама.... са много вещи и практикуват крафта ежедневно.

иначе... май просто зимаш скъпо :)

иначе много бих искал да го видя тва с гугъл-а, 50-то лв и т.н.


Бай дъ уей.. днес един човек ми сподели, че една бг фирма "******.бг" са искали между 7 и 10 хиляди евро за сайт електронен магазин ;)
споделиха ми

тъй че на тоя фон, не зимаш чааак толкоз скъпо
 
От: търся дизайнер

200 лв .. тези суми останаха в историята. Не подбивай цените, че конкуренцията ще се разсърди :)
Средно статичен сайт с 5 подстраници и малко снимки ~ 350 до 500 лв., че и повече съм виждал. Я дигай цените, а ако работиш качествено и 1000 лв да кажеш пак ще имаш клиенти.
 
От: търся дизайнер

radev - Да знам, дизайн.бг за мен са опасна работа ако говориш за тях де ама БГ е малка държава, знаем кой как играе :). Ама те имат добро име и в чужбина и за това не си по плюват с цените. Едно време в старата страница имаха да изпратиш заявка за сайт и в падащия лист с цените имаха вариант от 50k до 100k :)))))))) А офиса им е бахти невероятния :shock:
 
От: търся дизайнер

Еми ти със 3 сайта си купуваш що годе приличен апартамент в софия ;)
 
От: търся дизайнер

хмм..значи и аз май съм графата "правя сайтове за малко пари"
за 1 седмица труд по сайт pusan-bg . com съм искал триста лева като по сайта дори си играх и флаш да правя. пак за толкова - 4-5 странички.(все още не е довършен)
 

Горе