търся един black hat плъгин за таговете в wp

ReminD

Well-Known Member
търся един black hat плъгин за таговете в wp, който вижда дадена публикация с какво търсене е влязъл посетителя и веднага създава таг,


тенкс
 
От: търся един black hat плъгин за таговете в wp

Тоя бизнес не умря ли отдавна? По мои спомени бая сайтове го отнесоха с автоматичните тагове, а освен това основния ти таг ще е "Unknown search terms" :D
 
От: търся един black hat плъгин за таговете в wp

е със сигурност съм наясно как стоят нещата, въпроса е че ми трябва, явно съм си направил сметките, че ще ми свърши работа, още веднага мога да ти кажа, че ще го модифицирам и ще слага в края на поста в плеин текст, а не като тагове въпросните сърч термове
 
От: търся един black hat плъгин за таговете в wp

И аз се замислях за такъв плъгин, но торбалан ме разубеждава сега... :) По-добре да не ползвам такова нещо, така ли , тролски?
Питай унито, той мисля, че има какво да ти каже по темата.

е със сигурност съм наясно как стоят нещата, въпроса е че ми трябва, явно съм си направил сметките, че ще ми свърши работа, още веднага мога да ти кажа, че ще го модифицирам и ще слага в края на поста в плеин текст, а не като тагове въпросните сърч термове
Не казвам, че не си наясно. Предполагам, че си си направил сметката с рисковете и ползите.

Просто ми стана интересно как ще пребориш с "Unknown search terms".
 
От: търся един black hat плъгин за таговете в wp

няма как да ги преборя, просто публикациите, които са , става въпрос за CPA метод, въпроса е, че има стотици супер лонг термове, по които ще търсят и евентуално ще влизат, искам всичко да е на сайта, например

може би имахте предвид: етц, етц, етц,

за En говорим


при унито ставаше въпрос за хиляди ,десетки хиляди тагове, при мен случая е друг, 20-тина публикации ще имам най-много в сайта, въпроса е да ги изтискам максимум за keywords в поста
 
От: търся един black hat плъгин за таговете в wp

Ако както казваш не е голям обема, защо не използваш тези
http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_get_original_referer
http://codex.wordpress.org/Function_Reference/wp_get_referer
и просто си ги пиши в един лог, после гледаш кои ти допадат и ги добавяш, най-добре като коментар. Мисля, че ще получиш повече качество с редакторска намеса, а не с пълна автоматизация.

Разбира се ако обема е голям то ти трябва друго решение.
 

Горе