търся инвеститор/съдружник

steven1969_bg

New Member
Здравейте.Имам реален собствен бизнес.Дообработвам суровина и готовия продукт си го търгувам със собствена дистрибуция и дистрибутори в Пловдив,София,Пазарджик,Ст.Загора,Хасково,Кърджали и регионите - в момента около 30 000 бройки на месец.Досега винаги съм бил зависим от единствен завод-производител в България.2013 се смени собственика и настоящия вече си води абсолютно монополна политика.В момента имам за първи път опцията да сменя доставчика с мощен,чуждестранен,Европейски производител.На 3-ти февруари търговският директор на завода идва на среща с мен.Ще договаряме много неща,едно от тях е за нов и уникален за България продукт.Твърдо съм решил да сменя досегашния партньор но ми трябва инвестиция за да напълня склада и да мина в график с нов доставчик.За плавно и без сътресения начало,както и за стартиране на новия продукт ми трябва инвестиция от порядъка на 22-25 000 лв.Имам пазар и опит,развита мрежа,в момента стартирам собствена дистрибуция и във Варна - целта е да съм готов с някакъв пазар за старта на сезона.Не мога да се обърна към банка заради лош ЦКР.Готов съм да обсъдя вариант със заем или съдружие,важното е да се стартира навреме.Допълнителна и по-подробна информация само и единствено след лична среща.От Пловдив съм и тук работя.
 
От: търся инвеститор/съдружник

bobby. al. ivanov @ gmail. com

не ползвай интервалите, не мога да кача мейл заради това, че не съм бил активен с 10 поста
 
От: От: От: търся инвеститор/съдружник

Заинтригувах се. Аз пък съм от северна България и може заедно да доразвием идеята ти.
Драсни ми на n . penkov @ gmail . com (и аз като горния потребител не мога да добавя имейл все още) - махни интервалите и ми пиши.
Благодаря!
 

Горе