търся програнист за създаване на нов сайт !!!

noviqsvqt

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Търси се freelancer php ninja за разработка на уеб сайтове

Работата се състои в изработка на различни видове сайтове по дадено задание, дизайн (psd), и краен срок.

Изисквание солидни знания в следните области:
1. PHP5, XHTML, CSS, Jquery, javascript
2. mySQL
3. OOP

Допълнителни изисквания:
1. оптимизация и добри практики за писане на код
2. оптимизация и добри практиви за писане на sql заявки

заплащането е според заданието

Предварително искам портфолио на ваши успешни проекти, който работят в момента !!!!!
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

Да беше казал по-рано, че си търсиш работа като чорбаджия.
По-точно шеф си търси човек-фирма. :lol:

Ето тука са твоите хора - http://www.thephpninja.com/
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

евала можеш да ползваш гугъл. защо спамиш - по принцип?
Заради предните два реда които си забравил да цитираш.
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

Защо това да е спам? Препоръчал му е услугите на програмист? Не схванах идеята ти.
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

Заради предните два реда които си забравил да цитираш.
не знам за теб, но аз мисля, че тези неща са си стандарт за php deveper, май този дето дава парите определено се води шеф, директор, бос, главен, както искаш го наречи :)

Защо това да е спам? Препоръчал му е услугите на програмист? Не схванах идеята ти.
спам е защото, няма нищо общо с темата чисто и просто се заяжда.

айде стига с глупостите, оставете човека да си прави пари както си знае.

здраве :)
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

Цялата работа тръгна от другата тема, човека иска програмист+дизайнер+СЕО специалист+маркетинг специалист в едно. - Абсолютна нинджа!
Може и аз да не съм разбрал правилно, днеска цял ден ми е криво. Нищо лично нямам против човека, ако съм го засегнал нещо не съм искал така да прозвучи. Може би неправилно го провокирах и искам да му се извиня. Спирам със писанията ми и му пожелавам успех.

ПП: Портфолио не искам да давам. Личните ми проекти са 90% с готов ЦМС, няма какво да им се гледа (и не искам да ги споделям кои са). Останалото минава през няколко фирми с които имам подписани договори за конфиденциалност. Имам и два сайта с които продавам собствени услуги (не уеб), но не ми се приказва за тях с нови хора във форума.
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

вие май пак не четете което трябва, пак казвам работя с руската борса за линкове ( СЕО не ми трябва ) , дизайнери си имам , дори аз правя дизайни от време за време , като хоби !!!!!!!!

Трябва ми програмист , искахте да конкретизираме езиците ето ви ги , стана на вашето, сега какво не ви харесва ?

Какви са тези тайни да не показваш, какво си правил - напротив това което си направил може да ми хареса и да искам освен предвидените сайтове и още нещо ???
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

Точно пък на теб ще ти показва :D . Предлагам ти да си създадеш нов акаунт и да опиташ пак, но този път така да си оформиш обявата, че да не се сетим че си ти, че още толкова храна ще изядеш. Смисъл няма да ти обесняваш защо, те достатъчно се опитаха да ти обясняват.



ЕДИТ : Приличаш доста на един кръчмар, който днеска го баннаха за пореден път. По-добре спри да се излагаш. Хм и кои са ти дизайнерите? И какви сайтове ще ти правят като нямаш 20 лева?
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

Точно пък на теб ще ти показва :D . Предлагам ти да си създадеш нов акаунт и да опиташ пак, но този път така да си оформиш обявата, че да не се сетим че си ти, че още толкова храна ще изядеш. Смисъл няма да ти обесняваш защо, те достатъчно се опитаха да ти обясняват.
ЕДИТ : Приличаш доста на един кръчмар, който днеска го баннаха за пореден път. По-добре спри да се излагаш. Хм и кои са ти дизайнерите? И какви сайтове ще ти правят като нямаш 20 лева?
ти защо спамиш? за спорта или да станеш SUPA DUPA MEGA playa :)

айде като си такъв играч дай решение на следния проблем :
PHP:
$a = 123;
$b = 103;
$c = 500;
$d = 17;
алгоритъм за намиране на най - голямото число без да се ползва функцията max()

поздрави и дочуване :)

п.с. и айде стига с глупостите :)
 
От: От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

алгоритъм за намиране на най - голямото число без да се ползва функцията max()
Егати тъпотията. :lol: Аз викам ще кажеш да се намери НОК или НОД на числата, пък ти...
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

:D И аз имам една задачка:
Код:
$a = 1;
$b = 2;

Алгоритъм за намиране на най-малкото число, без ползване на min(). Айде дерзай :)
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

:D И аз имам една задачка:
Код:
$a = 1;
$b = 2;

Алгоритъм за намиране на най-малкото число, без ползване на min(). Айде дерзай :)

:lol: :lol:
Код:
echo "1";
:lol: :lol:
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

Търси се ...

Предварително искам портфолио на ваши успешни проекти, който работят в момента !!!!!
Кофти/полунеграмотно написано.
Не те знаем кой си (вадим си заключение само от писаниците, а те не говорят добре).
Не си дал линк към сайта си.
Не си упоменал бюджет (поне примерен).

Наистина ли очакваш някой (освен дечковци) да седне да ти праща портфолио при положение, че с всеки пост затвърждаваш табелата на челото си "Новак в Бранша"?

Представи се, направи си маркетинга, демек доброто впечатление, и чак тогава търси съответни хора. Кадърните не са замрели от глад че да отговарят на всяка лайняна обява.
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

отказвам се тук явно няма програмисти .................

а само на приказки сте големи ........
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

Е не са отказвай толкоз лесно де...
Прайш весело тука като гледам :)

Даже вече съжалявам че написах толко сериозен отговор.
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

отказвам се тук явно няма програмисти .................

а само на приказки сте големи ........

Здравейте,
заитересован съм от Вашето предложение. Бих ли могъл да не получа малко повече информация на лично съобщение. Имам доста сериозен опит в областа на ОПП, дизайна, СЕО оптимизацията, маркетинга. За съжаление все по-рядко се намирах хора като Вас, описващи точно кратко и ясно от какво имат нужда. Освен богатия опит в областта на уеб, владея и допълнителни езици английски и немски. Освен езиците имам и богат опит в затварянето на компоти и големи 3-литрови буркани с туршия. Запознат съм с технологията по-производството на ракия. Като допълнение към прекрасното ми портфолио съм карал и трактор веднъж.

С уважение: Ую Уев
 
От: търся програнист за създаване на нов сайт !!!

PHP:
$a = 1;
$b = 2;

$c = ($a > $b) ? $a : $b;

echo $c;
Егати тъпотията. :lol: Аз викам ще кажеш да се намери НОК или НОД на числата, пък ти...
дай да ти видим решениетокато като е тъпотия :)
 

Горе