търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

noviqsvqt

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Позволявам си да сменя първоначално написаното, защото темата доста се измести !!!
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

мое ли два ти въпроса ей така:

1. ко са иска ся от тия бала... извинявам се - сериозни хора за писане на сайтове? Те ще пишат съдържанието така ли?
2. Ако ще пишат само съдържанието, какви бъгове ще отстраняват? Аз букви до сега не съм виждал да се бъгват ама знаеш ли, може днес да науча нещо ново
3. Дизайна е от теб и заданието в смисъл за какво ще се пише. Много хубаво ама кой ще притежава домейна и как ще се делят приходите или ще плащаш на заплата ли?
4. Тая тема като е в офтопик що не щеш да си чешИм езиците?
5. с тая червената репичка и 19 мнения коя ти е целевата аудитория? тези с по един пост и още по-зачервена репичка?

Сори Жорка ама почти нищо не се разбира от темата ти, как очакваш някои "сериознО хора" да ти отговорят
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

@BullBlogger, той има предвид, че търси програмист, който да пише сайтове, а той ще предоставя дизайна. Съответно програмиста трябва да осигури 60 дни поддръжка на кода, ако евентуално изникнат бъгове.
Подкрепям те обаче, че офертата не е оформена никак добре, защото сайтове не се пишат само на PHP, както доста мои познати си мислят. Трябва да се допълни какви са желаните езици, които трябва да владее кандидатстващия програмист, а и още куп неща, които да изяснят картинката.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

в днешно време , ако някой каже , че владее само един език ........
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Е, хубаво, но щеше да е добре да се посочи кои езици точно се изискват?
Както предполагам знаете, езиците, на които могат да се изготвят уеб приложения не са никак малко. Не приемайте думите ми като заяждане, а като съвет, който ще филтрира повечето ЛС-та, които ще бъдат изпратени до Вас и ще съдържат точно този въпрос, който аз задавам в момента. :)

Поздрави!

EDIT: Сега видях, че сте обновил първото си мнение.
Ами да, ние може да не сме много на ти, ама така, както си се изказал ти - офертата не струва и ще посъветвам колегите да не се занимават! Защо? Защото:
- не си мислете, че от няколко сайта ще станете милионери
= ниско заплащане
вие май където пишете май не сте много на ти с нещата, кой говори за език ( за да се напише един готин сайт трябва да имаш знания от поне два - три езика за писане на сайт )
= Високи изисквания от бъдещия Ви колега и съответно ниски познания в областта. Това, което той казва е вярно, но тези, които владеят няколко езика, вярвайте ми, няма да седнат да си търсят работа по форумите.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Извинявай, но не се сдържах. Тема, написана толкова неграмотно, неразбрано и с толкова викане, не бях виждал.
Едва ли някой ще се навие да работи при тези условия.

Успех :)
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Ааа, тя офертата претърпяла някаква еволюция - вече става що годе ясно, че иде реч за програмисти. Кирев, аз се заблудих, че на автора на темата му е ясно, че му трябват грамотни писатели. Все пак с този български на нивото на второкласник от селско училище със смесени паралелки, освен програмисти сайтовете ще имат много яка нужда и от грамотни автори


вие май където пишете май не сте много на ти с нещата, кой говори за език ( за да се напише един готин сайт трябва да имаш знания от поне два - три езика за писане на сайт )

написъм съм че искам да видя , какво сте направили, за да прецена, какво можете или неможете - да определа , кой от всички проекти да ви дам да пишете

Ние ручаме доматито с колците да ти обадА, аз да ти каа ни моа да преценА дали ща та определА като завършил трети клас или втори
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

абе пичове , вие май сте тук поради причина, че нямате какво да правите !!!!
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

някой, че разбира от даден език- това означава ли, че го владее перфекно ????
какъв е смисъла да плащам на някой, който е написал 3 сайта - и всичките след 5 месец са спрели поради бъгове, не добра оптизация и т.н
случайно ли водещеите фирми в бранша - първото нещо което са направили е да създадат портфолио , какво са направили ????


в България всичко в възможно да стане, напоследък всички разбират от писане на сайтове, но по интересното е , че и всички предлагат и услугата СЕО !!!!!!!!!!
слагат 20 линка от разни сайтчета и вземат на хората 150-200 лв.

А тези линкове след два месеца изчезнат :)
всичко в БГ е в тази насока - напатил съм си от псевдо програмисти - имаше един спасчо може много , плащам аз оказа се че работи с готови системи , неможе да напише една анкета на сайт ..........................
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

в момента в бг има видимо увеличаване към търсенето на сайтове ................ причините няма да ги изтъквам тук
хората който знаят и могат се реализират във фирми, който работят в проекти реализирани извън страната ни

сравнете офертите и качеството на сайтовете на бг пазара и руския пазар - качество и цена
в бг сайтовете при 1000 уникални и умират търсят 2-5 сървър ......
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

един човек се оценя не по приказките , а по направеното в този бранш
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Приятелче, ще си позволя и аз малко да изкоментирам написаното от теб.
Гледай сега пич, първото ми впечатление от изчитането на темата е, че дори ти не знаеш какво търсиш. Ще ме прощаваш, но търсиш сериозност - кой сериозен програмист ще се хване на толкова несериозна обява? Във форума има много такива, но не мисля, че на някой ще му представлява интерес с оглед така написаната ти оферта.
Ти дори не знаеш какво търсиш. Кирев по-горе ти каза, да напишеш поне какви са ти очакванията. Има хора които могат да ти направят какъвто сайт пожелаеш, но ти явно не знаеш какво желаеш.
Нямаше да е лошо примерно да обявиш на какъв език ще са желаните проекти - asp/php или каквото и да е било. Каква база данни ще се ползва oracle, mysql, mssql? Офертата ти е крайно несериозна и не мисля, че някой от тук присъстващите, който си изкарва прехраната с програмиране, ще отдели дори 5 минути от времето си за да ти пише съобщения и да ти обяснява какво може и не може, просто защото не знаеш какво търсиш.
Що се отнася до грамотността ти - просто оставам без коментар!
А ти като си толкова на ти - върви в уебмедиа да се изръсиш между 3 и 15к лева и тогава говори колко сме запознати ние тук и защо ти отговаряме по този начин в темата.
И още едно уточнение - голяма част от хората които разбират, работят като фрилансъри, нещо което търсиш и ти. А впрочем като спомена за фирмите, не виждам някъде да си написал, че започналия работа ще бъде назначен на ТД или всичко ще става под масата, а програмиста да се оправя с осигуровки, данъци и т.н.

Като заключение - пожелавам ти успех да откриеш Светия Граал, защо май това търсиш, а не програмист.

Едит: Сега виждам, че си започнал да се държиш дори и арогантно! Боже, до къде я докарахме!
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Колко много писаници и колко много глупости....
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

значи според теб , ако аз съм представител на фирма и съм неразбирам от програмиране.............
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Пич, аз също някой път трудно си структурирам мислите в писмен вид. Ти обаче уби коня с тея писания.

И това "писан", "писан", "писан" дето го повтаряш беше модерно преди 5 години. Уеб приложенията отдавна не се делят на "готови системи" и "писани сайтове". CMS-са (готовата система) да не би да не е писан? Или той е печатан...
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

когато говорим за цена от 3000 дори до 30 000 лева .................
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

като ти гледам линковете към сайтовете , това и аз го правех преди 3-4 години, като сайтове
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

абе пичове, като ви гледам , какви сайтове имате .............
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Не се нерви, просто като напишеш ироничното "не очаквайте да станете милионери" всеки разбира, че си от тия клиенти, които обикновено искат много за малко пари, та не очаквай сериозни оферти.
Ако искаш сериозна оферта, отиваш в някое студио и си плащаш като за сериозна оферта :)

А тия дето работят по големи фирми и взимат проекти на частно трябва да те таксуват като за работа в почивно време.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

като ти гледам линковете към сайтовете , това и аз го правех преди 3-4 години, като сайтове


Това и следващото към мен ли са?
 

Горе