търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

виртуална кръчма този линк за какво ти е ................. да не очакваш резултат от този линк
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

знаеш ли, че съм дал 4000 лв на човек , който не съм го виждал , без договор без нищо ей така, защото мисля, че са корекни ................ и са корекни
но нямам време да чакам искам втори екип да ми прави сайтове .............. ясно ли е ????

и това от малък смешко, който спами по контакт формите на сайтовете и се моли на хората да рекламират на сайтчетата му за жълти стотинки. хехехех, ти ако си виждал 4000 лева ....
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

ами към кой ? според теб .........

Сайта в подписа, който си погледнал вади повече пари на месец от колкото ти ще изкараш до края на живота си бе момко!

Айде покажи един от сайтовете си да видим с какво се занимаваш, ако е нещо качествено ще ти се извиня публично и ще си изтрия постовете. Обещавам!
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

без коментар :)
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Да, твоята голяма гордост :). За повече от година в топ 3 за обяви резултата е средно 4000 посещения на ден и то зимата: http : //miglen .com/opendir/tools/tyxo/?id=107484

Приходи - я прави 300 лева на месец, я не. Е голямото постижение, няма що. Аз по-скоро бих се срамувал да ти кажа.

Ето за сравнение трафика на един истински сайт за обяви - 35 000 / ден: http : // miglen .com/opendir/tools/tyxo/?id=36710
А той май никога не е бил в топ 3 :)


А това за нито едната стотинка е вярно точно колкото и останалите ти писания :)
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

много голяма тишина настана .........
къде ви са коментарите сега ???
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

ох божичко, абе пич сайта е нов този е на три месеца
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Аз си готвя спагети! Довечера като вляза ще пиша...
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

видях ти сайтовете , който си правил нищо не ми хареса нека да говорим реално ...........
 
От: От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

спирам да коментирам и отговарям , просто няма смъсъл .......
 
От: От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

ох божичко, абе пич сайта е нов този е на три месеца преди имаше по 7 000 - 8000 посещения , сега стартира с нова система реално започна от начало преди 2-3 месеца трафика му е 6- 7000 в момента за сайт на 3 месеца :)


аз ако реша мога да има трафик на ден и 30 000 , но повечето ще бъдат от случайни посещения такива , който няма да кликнат на реклама или да пуснат смс

печеля много повече от теб , голям смях
абе вие направо ме убихте днес :)

аз ако реша мога да има трафик на ден и 30 000
това сега ще си го закача на стената.

аз пък ако искам мога да се превърна в батман. като децата си :)

сайта никога не е бил кой знае колко посещаван. за първа позиция по тази ключова дума това е пълна ИЗЛАГАЦИЯ.

смяната на системата ако е направена качествено не води до загуба на трафик.

ако печелеше повече нямаше да се молиш по сайтовете и да предлагаш реклама за жълти стотинки :)

намали малко, няма никакъв смисъл да се правиш на велик и да си толкова агресивен.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

какво ми даваш статистката на bezplatno.net :)
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

виртуална кръчма този линк за какво ти е ................. да не очакваш резултат от този линк
абе хора в кой свят живеете ??????????????

Ако се огледаш малко из форума ще разбереш за какво му е този линк. Има една приказка за Хитър Петър и новите дрехи, трябва да я прочетеш.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

пишеш в блога си че имаш няккави понятия от SEO - ама май нямаш
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Пич, виж сега. Никой не е тръгнал да напада безпочвено. Ти идваш тук, пускаш кофти обява, после започваш да се правиш на тежкар с това, което си направил, мериш си пишката с всеки, който дръзне да пише. Е, не става така! Не очаквай да намериш човек от тук, който да работи за теб, освен някой пишман програмист, който ще бъде запленен от трафика, който показваш ни предоставяш.
Ако поведението ти е такова и пред клиентите, то въобще се чудя как има такива. С арогантност и надменност до никъде няма да я докараш. Нападаш ни, че сме нямали качествени сайтове и от това правиш заключение, че няма качествени програмист да речем, защото точно това търсиш? Е, къде е логиката? Задължително ли е един програмист да има хипер посещаван сайт? Мисля, че не. А ако ти беше толкова голяма работа, за какъвто се представяш, едва ли щеше да търсиш кадри точно тук. Не казвам, че мястото не е подходящо, защото има адски кадърни колеги тук, но според теб не струваме, защото сайтовете ни нямат хиляди посещения.
Сега ако държиш поне малко на авторитета и достойнството си, спри да пишеш, че се излагаш още повече.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

абе пич с тебе пич, не ми изопачавайте думите
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

какво му е кофтито на обявата ????
 
Последно редактирано:

Горе