търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

хехем пич, не се отказваш лесно :).

Първо, бъркаш ме с друг човек - нямам нищо общо с алабала или със собственика му. Освен че знам кой е, но то не е голяма тайна. Дай да не правим интриги тука :)

С 30 000 посещения би се гордял всеки. Ти обаче не можеш да се похвалиш с такова постижение.

Лично мен си ме спамил с предложение за реклама - банер 300x250, най-добрата позиция на сайта до колкото разгледах, с цена 100 лева на месец.

Всички знаем колко струва един линк на месец. С това ли се гордееш? Че някой те потърсил за линк? Браво!

Значи да направим сметката - 2-3 банера, даваш ги по 100 лева, значи в момента едва ли изкарват толкова + 2-3 линка по 10-20 лева. И някакви дребни от смс-и. Да кажем 100 лева. Да се утепаш повече от 500 на месец няма да ги вържеш :). Ама силно ме съмнява да е тази сумата, имайки предвид, че въртиш банери на изито. 200 лева е Много по-реално. Е пак ще се повторя - за мен това е пълна излагация за сайт с възможности и в топ 3 за година.

Сайта ти е готин, но не е нищо особено. Със сигурност не ти дава основание да се държиш, като че знаеш някаква голяма тайна и си хванал господ за фара. Не всички ядат доматите с колците, давай го малко по-полека и всички ще са щастливи, включително и ти :)
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

изясних си ситуатията тук определено !!!
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

виж какво , пак ще се повторя 30 000 посещения не са критерии за добър сайт ..........
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Точно за сайт в тази ниша посещенията не са критерий ако сайтовете са ти за хоби ...
Има ниши, в които не са ...
Но ти може би дори не си наясно с доста основни неща ...

Все ми е тая колко изкарваш, важното е, че научно доказахме, че няма за какво да се надуваш ...

Мистър бяло сео, продажбата на линкове не е ли черно сео ... ? Или ти си бял само ако изнася на разговора?

Да си ги позлваш със здраве всичките ...
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

А това /search/ не записва ли точно тези търсения и генерира сърч страници които се индексират? Кое това се различава от останалите страници с /tag_ключовата-дума.html ?
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

моя сърч записва търсенията от търсачката ми .................. те са днес около 300 при мен
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

много важно за един сайт е неговия авторитет
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Бая глупости изговорихте ама айде да си дам офертата като сериозен човек.
Имам опит с Pascal, C, C#, Delphi, PHP, CSS, JS, HTML, AJAX, Java(J2EE), Embeded Java, MySQL, MS SQL, Oracle, Access, OLEDB, ADO, SOAP, Web Service, WSDL, ISAPI, PHP extension development, Palm OS application development, XML, XSL, DTD, Python, ... започнах да се замислям от какво друго разбирам, значи съм изчерпал най-важното.
Занимавам се с програмиране вече над 15 години. Продължавам да работя активно върху проекти на Delphi, C, C#, PHP. Java-та и Python-a съм ги позабравил, нямал съм активност от 3-4 години вече в тази сфера.
О, забравих PostgreSQL и Sybase. Мога да пиша и на MATLAB

Предлагам два варианта на работа:
1. С трудов договор - До две седмици мога да се захвана с активна работа, търся около 3-4к на месец + осигуровки на пълната заплата. Съгласен съм да започна стартово на 3к и до 6 месеца да ми нормализираш дохода. Ще искам подробна информация за фирмата за да преценя дали утре няма да фалира и да остана без работа.
2. Без трудов договор - Като за фрийланс услуга мога да ти предложа оферта от 40лв/ден. В този вариант ще мога да отделям по около 3 часа на ден. Предплащане на 50% преди започване на работа. Мога да ти пратя примерен код за качеството на работата ми.

Един безплатен съвет: По добре модифициран CMS отколкото недобре работещ къстъм скрипт. Сто пъти по ефтино е, по сигурно и по къстамайзабъл.

ПП: Става дума за програмистки услуги, а не маркетинг, СЕО, дизайн и т.н. Работя по задание, а не по фантазия. Понякога фантазията излиза скъпо удоволствие когато става дума за време и пари.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

аз не плащам за час, аз не съм фирма , аз плащам за завършен сайт !!!!
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

аз не плащам за час, аз не съм фирма , аз плащам за завършен сайт !!!!

И как преценяваш кога един сайт е завършен и е време да платиш? Щото като се почне "само е това оправи, само онова смени с друго" и отиде коньо у ряката.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Приеми моите думи като приятелски съвет. Върни се на училище ако си завършил де :) и наблягай на Бългаския език той е изключително важен, когато комуникираш с българи, защото от малоумните грешки, които допускаш на човек му светва една лампичка в главата, която му казва: "не се занимавай с тоя 5-то класник, който си мисли, че е намерил златна мина".
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

аз не плащам за час, аз не съм фирма , аз плащам за завършен сайт !!!!
един код може да се напише за 10 дена , друг да го направи за 2 месеца , нещо ме бъркате !!!

това, че ползваш за основа СМS , просто нямам думи, ....... в уникалността е скъпото !!!

дай потфолио това и аз мога да го напиша :)

Не съм казал че ползвам за основа ЦМС!
Казах че е по ефтино и по добро. В уникалността е скъпото защото ако вземеш един WP и да му драснеш нужните плъгини, да барнеш това онова ще ти отнеме седмица-две най много. Докато да направиш пълнофункционален сайт доближаващ се до WP - срока скача в пъти. Сега не ми се прави подробен анализ на системата, но не мисля че за по малко от 6 месеца ще се направи конкурентен продукт на WP.

Ако си мислиш че някой ще ти работи месеци без пари много се лъжеш. 50/50 е най често срещаната практика при фрийлансърите.

Ей на ти малко портфолио: http://www.2shared.com/file/p20ijZbY/portfolio.html
Има php, js, deplhi, C, python, xsl, java и малко soap през Delphi
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

затова се прави задание , когато не е завършено заданието естествено не се плаща :)
 
От: От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

когато неразбираш нещо не означава, че причината е в другите , потърси причината в себя си после в другите :)
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

затова се прави задание , когато не е завършено заданието естествено не се плаща :)
Виж сега, аз не съм фирма за да продавам продукт. Ако бях фирма щях да взема парите накрая като е доволен клиента. Но понеже ти предложих фрийланс услуги работата е малко по различна. Ти пробвал ли си да живееш и работиш без пари месец? Как си мислиш че ще реагират банките, НЕК, интернет доставчика и не на последно място - коремчето ми при условие че искаш да платиш накрая? Фрийлансъра е човек който си търси работа (нещо което се прави за пари), а не да създава бизнес. Този който върти бизнеса трябва да има налични пари за да покрива текущите разходи.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

добре ти гледаш от твоята камбанария , аз от моята ........... как да платя за нещо което не е готово , да съгласен съм казваш това ще струва еди си колко. Подписвам договор с теб, плащам ти половината при подписването на договора ........... другата половина след завършаване на сайта , но договора е със срок и неустоики ....
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

добре ти гледаш от твоята камбанария , аз от моята ........... как да платя за нещо което не е готово , да съгласен съм казваш това ще струва еди си колко. Подписвам договор с теб, плащам ти половината при подписването на договора ........... другата половина след завършаване на сайта , но договора е със срок и неустоики ....

По цял свят се плаща на месечна база. Не знам твоята камбанария каква е такава странна. Нали уж не беше фирма, ако ще се подписва договор, фрийлансъра като страна на сделката трябва да поеме всичките задължения, т.е. става като фирма (юридическо лице). Ще трябва да плаща данъци, осигуровки, което ще ти оскъпи двойно цялата работа.
То затова се провежда кратко интервю с кандидата за работа. За да определиш до какво ниво са му знанията, да разгледаш как пише код и т.н. Но за целта трябва да разбираш от нещата. Аз така като гледам си нямаш хал хабер от нищо и си търсиш ефтина фирма. Ако бях на твое място до един ден да съм си намерил човек. Ама ти като не знаеш какви въпроси да задаваш само ще ти се подиграват тука.

За какъв чеп ти е портфолио на програмист? От портфолиото можеш само дизайна да видиш. Ти търсиш ООП, знаеш ли какво изобщо е това животно?

Сега към края на годината ще приключвам с разработката на базова версия на един софтуерен продукт. Започнах с него към края на миналата година. Да ти кажа много добре си плащат хората, не са ме карали да живея година без пари, та накрая да ми платят. Ти мислиш като клиент, а уж си шеф, който си търси работник. Що така си противоречиш?
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

само на всички критици ще кажа, хората плащат на качестовото на видяното , на докоснатато

за сео специалистите където тук се изказват ще кажа едно - нагледъл съм се на много неща от рода: изкарали сме в топа под думата -----дива свиня, габърче, моливи -------- и хорате за залъгват и вярват, че нещо е направено СЕО не е магия , а много опит и по- малко знания

Много сте ми интересни, като задам въпроса , как правите СЕО , какви програмки ползвате, от къде четете , кой ви ръководи проектите и т.н


Отговора им е "ами" ... или повече не пишат !!!!!

Знаете ли от опит ви го казвам прочетете малко за Allsubmitter, Semonitor, Yazzle - регистрирайте се на някоя борса за купуване на линкове , препоръчително са руските ..... почетете малко в руските форуми ...... какво правят хората
Не съм открил нещо ново или велико, имам и аз доста какво да науча , но имам достатъчно резултати за разлика от повечето тук , който лаете :)

Когато имате 20-50 проекта с общо 300 думи , как ще ги проверите ( цял ден ще стойте на компа ) , как проверявате площадките от който взимате линкове ?
За това невярвам на нищо в бг , защото всеки се пише на разбирач, как може за няколко месеца да изкарам сайт на 1 во място , а хора с опит с знания с това си изкарват парите немогат да ме изпреварят защо - едва ли аз знам толкова много !!!!! правете си изводите всевдо разбирачи

Мога да напиша много , аз бях като вас в пещерята споделям нещо за да ви помогна и на вас , защото на мен ми помогнаха , не съм като много българи щом аз не съм добре трябва и другия да не е добре ?

В бг има и много готини хора, който разбират от това което правят , но те оставят незабелязани , защото не желаят да се бият в гърдите и да се сравняват със съполанковци :) , който трябва си ги уважава , само, че съм се нагледал на хора, който са лъгани и не обичам да си мълча !!!

Ако някой съм го обидил без да искам му се извинявам, но повечето тук си го заслужавате :)
 
Последно редактирано:
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Хубави са ти сайтовете, признавам. Да говориш обаче, че си голямата работа, а всички други тука не стават... малко е обидно. Аз го отдавам това на малкия ти допир с незнанието (ако не разбереш ще ти обясня).

Гледам че монетизираш основно с кликове, би ли казал(доказал) колко клика имаш този месец? Няма да те питам колко си спечелил, защото не е коректно, просто като бройка колко са генерирали всичките ти сайтове. Ако го направиш и аз ще ти покажа колко са генерирали моите. Предполагам ще ти е интересно да се сравниш с някой от тукашното ниско ниво.
 

Горе