търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Това последното какво общо има с цялата тема не можах да разбера?

Аз че не бих се хванал да работя с теб си е факт, всичко по горе го написах за да те видя как ще реагираш. Мислиш ли че с толкова богато портфолио ще си търся работодател в БГ? Не ми трябва да си губя основните работодатели заради несериозното ти отношение.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

това което питаш не е тайна - но това не критерии защо ?

-аз ползвам банери на фирма , която кликаемостта е много ниска около 0.06 процента
-важно условие е мястото на банерите
-един съвет от мен направи така, банерите да ти се въртят в сайта ти на различните платформи ( ги наричам аз ) един път банер на гоогле, после текстова реклама на Хтпола , после на традера и т.н

Моята цел е да не се сравнявам с някой - просто се дразна много. Мойте сайтове в бг са за да бъдат основно тествани - преди да бъдат реализацирани извън бг
Това, че тук стана малко разправия, е че не обичам да конкретизирам с точни думи ( термини) , с хората който работя си разбират от работата и не необходими за казвам как ще стане точно това- пиша задание , дизайн и т.н все пак нямам един сайт и всеки си знае задълженията.
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

как да реагирам ли , ще ти кажа аз вярвам на видяното !!!
маркетинга е много важно нещо , но искам реализираните ти проекти ???
преди време изгорях с пари , затова сега се пазя !!!!
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

това което питаш не е тайна - но това не критерии защо ?

-аз ползвам банери на фирма , която кликаемостта е много ниска около 0.06 процента
-важно условие е мястото на банерите
-един съвет от мен направи така, банерите да ти се въртят в сайта ти на различните платформи ( ги наричам аз ) един път банер на гоогле, после текстова реклама на Хтпола , после на традера и т.н

Моята цел е да не се сравнявам с някой - просто се дразна много. Мойте сайтове в бг са за да бъдат основно тествани - преди да бъдат реализацирани извън бг
Това, че тук стана малко разправия, е че не обичам да конкретизирам с точни думи ( термини) , с хората който работя си разбират от работата и не необходими за казвам как ще стане точно това- пиша задание , дизайн и т.н все пак нямам един сайт и всеки си знае задълженията.

Не БГ сайтовете как ги монетизираш? Няма проблем и на продажби да се сравняваме... Щом твърдиш, че ми е ниско нивото, трябва по някакъв начин да ми докажеш, че твоето е високо! Видях че са ти хубави сайтовете, но току що ми каза, че от топ-сайта си не печелиш почти нищо, защото имаш по 50 клика на ден от него:)

Печелиш ли в крайна сметка нещо от всичките си сайтове?
 
От: От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

имам 6 сайта в момента - миналата година печелих по 600-700 лева само от два

в момента не за хвалене иначе правя от един сайт по 250 лв от смс и около 200-250 от банерите

в момента просто не е за хвалене , че стана грешка в пренасочването към старите линкове и всичко постигнато отиде по дяволите
 
От: От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

имам 6 сайта в момента - миналата година печелих по 600-700 лева само от два

в момента не за хвалене иначе правя от един сайт по 250 лв от смс и около 200-250 от банерите

в момента просто не е за хвалене , че стана грешка в пренасочването към старите линкове и всичко постигнато отиде по дяволите



************************
 
Последно редактирано:
От: От: От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

да си виж и здрав, но на на писаното не вярвам и аз мога да кажа, че имам 10 магазина в амазон , нали така

според теб дали ще взема да казвам колко и къде печеля :)

голям смях
 
От: От: От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

и пак грешиш , в момента не ценим кой колко взима , а качеството на сайтовете
подготвям сайт който ще е над 20 езика - но защо да бързам по добре бавно , но сигурно

основно ще имам около 10 - 12 сайта в различни ниши разпространени в над 20 държави умножавай и т.н
моето предимство, е че сайтовете ще са качествени , а пък аз съм СЕО поне за бг стандартите май - доста разбирам

и аз познавам хора, който печелят с хиляди от сайтове , но се въртят покрай мен и споделям, какво да променят - основата на успеха на един сайт е да стой в топа в дадена ниша - в бг успеха е минимален , затова тук само си тествам сайтовете :)
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Не е важно колко печелиш, важно е с какъв темп си увеличаваш/намаляваш приходите и доколко ти стигат да си покриваш текущите нужди.
За пример мога да дам нашето китайче пиянде - кръчмаря. Неговия стандарт на живот е много нисък, то и интелектуалния му стандарт си е нисък, ама това е друга тема...

Няма смисъл да си мерим пишките... (моята е най-голяма :lol: )

ПП: 600-700 лева нищо не са.
 
От: От: От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

Сигурен бях, че така ще кажеш! Всичко може да бъде доказано, само трябваше да кажеш - "докажи" и щях да го направя!

Оправяй се пич, аз те знам какъв си! Много хора теглиха пари и наливаха в "перспективни" проекти през последните 2 години. Тръгнаха обаче с много малко подготовка и сега мият чинии по Испания и се чудят как да връщат кинтите. Предполагам и ти така си направил. Това се познава по арогантното държание присъщо на този вид пишман бизнесмени. Човек с рутина, знания и постигнати успехи никога няма да се държи като теб!

да си виж и здрав, но на на писаното не вярвам и аз мога да кажа, че имам 10 магазина в амазон , нали така

според теб дали ще взема да казвам колко и къде печеля :)

голям смях
 
От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

за какво писах, какво стана ........................... боже мили, вие си знаете кой колко изкарва

успех на всички изгубих дял следобед и вечер тук

за съжаления пак се убедих , че живея в бг :)
 
От: От: От: търся сериозни хора за писане на сайтове !!!!

абе пич , вложеното съм го избил отдавна и чакам още 6 проекта да се завършат ............

бях написал с какви програми работя и т.н - това достатъчно , за хората който разбират ...............
 

Горе