търся си партньор

MihailMihov

Well-Known Member
Рейтинг - 98.1%
49   1   2
Не знам само кой е правилния раздел.
Търся си партньор, който да ми помага с един новинарски сайт. За предния месец сайта има 16к посещения, но разполагам с много малко време, което да отделяза него. Аз качвам новини и публикации, след което ги споделям в няколко групи и мои страници. От партньора ще се иска също да споделя публикациите в групи. На месец сайта прави по 30-40 долара, но се надявам да се увеличи, ако се захванем 2ма човека. Печалбата ще я делим. Много ми се иска кандидата да има някакъв опит, понеже вече на няколко пъти ми се налага да обяснявам как се споделя във фейсбук заедно с картинка и текст. Ако опита му е с новинарски сайтове - още по добре.
Поздрави
 
От: търся си партньор

Ако е актуална още темата - се интересувам. Предпочитам комуникацията да е на скайп или емейл. Поздрави
 
Аз също имам интерес ако все още предложението е актуално, имам и фб страници които са по 150 000 харесвания и 45 000 харесвания, така че имам възможност да правя реклама на статиите, моля пишете ми ако все още търсите човек
 
Здравейте и аз също имам интерес ако предложението ви е още валидно :) Страниците ми са 70 000 и 61 000 харесвания :) За повече информация може да ми пишете на лично съобщение
 
Аз си търся партньорка, майтапя се. После да не се скарате, че тука хората много се карат, а накрая се водят по 2 дена дебати, кой е виновен.
 

Горе