търся си работа - надомна .

Здравейте. Търси си работа към някой сайт. Ако някой му трябва човек да му помага. Мога да пиша статии и общо взето всичко. Спорта ме влече. Но нямам претенции. Нещо от което да си изкарам допълнителни доходи. Благодаря преварително.
 
От: търся си работа - надомна .

Така няма да стане, да чакаш някой да ти предложи нещо точно на момента и без нещо като портфолио на умения. По скоро трябва да дебнеш за поръчки, изпадат от време на време, но трябва да си по-бърз. Другият, по-професионалният вариант е добре барната тема в "фрилансер" раздела с яко инфо за умения, опит и най-вече примери. Тук хората стават все по-практични, и такива "волни" епизоди се прескачат бързо :wink:
 
От: търся си работа - надомна .

Здравейте. Търси си работа към някой сайт. Ако някой му трябва човек да му помага. Мога да пиша статии и общо взето всичко. Спорта ме влече. Но нямам претенции. Нещо от което да си изкарам допълнителни доходи. Благодаря преварително.

От къде си?
 
От: търся си работа - надомна .

Мога да пиша статии и общо взето всичко.

Наблегни по-конкретно на това, което можеш да вършиш без да преувеличаваш. Хора, които могат да вършат всичко обикновено не могат да вършат нищо както трябва...

Както е написал копи-пейста, направи си добре спретната обява наблягай на това, кеото можеш да дадеш ти в замяна. И я публикувай в раздела Пазар/ freelancer projects.
 
От: търся си работа - надомна .

Прати ми някакви цени за час. Имам еднотипна работа, но не е за 8часа дневно и ми трябва човек
 
От: търся си работа - надомна .

Пич, вземи напиши няколко статии и ги пусни да се продават.. :)
 

Горе