уебмастръски чат - webmaster chat

ами не е с връзки но просто от първа ръка може да видите какво е спамърски горила маркетинг :) Аз като видя негов пост обикновено с любопитсво проследявам кои му се е вързал не че ще я ползвам тази техника но все пак от любопитсво...... :)

пп батета ако не сте разбрали тук не банваме за щяло и нещяло трябва много да се прекали за да се стигне до такива мерки обикновено едитваме или мхаме някои пост

Аз съм влизал по форуми в които модераторите обичат да показват че имат власт и мога да ви кажа не е никак забавно....
 
Добре не може ли да му се сложи някакво ограничение да кажем: 1 пост на седмица.... А за този пост просто нямам коментар
П.П. Някой разбира ли от CMS Made Simple ?
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

само да се похваля:

Черноморец 2-1 Левски

бях на мача, беше страхотна атмосфера, хубав футбол, шибан съдия, много емоции и чудесна победа :) Поздрави на всички!
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

като сравнително нов у форума много се позабавлявах с темите от Апостол :lol: ......божииииии :shock::shock::shock::shock::shock::shock:
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

аз май тряа лягам вече... 02:58 е :d
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Ебати тъпото, трябва да ходя на курсове ;( Сега съм в почивка, ама пак трябва да тръгвам, смятам да ставам хостинг реселър :) Ще предлагам нещо добро :) Айде приятен ден, до следваща ми почивка в 11.30 :d
 
От: уебмастръски чат - webmaster chat

Що не пренесем чата в скайп, по удобно е ;)
Форумите не са направени за чат ;)
 

Горе