урок за $35 000

От: урок за $35 000

Аз имам 1 въпрос.

I contacted our competitor and asked for 12x monthly revenue buying price, or 3500х12=$48 000. He was tough to bargain with and after some negotiations we closed the deal at 11 months revenue (11х3500=$38 500).

Благодаря за посочването на грешката. Все още ми е трудно да пиша такива статии, английския ми на е на академично ниво и се съсредоточавам на правописа и пунктуацията и съм умножил грешно.

Колега я дай да питам и аз, че математиката не се получава.

Total expenses $3140
Gross profits $14 000
С други думи имаш нетна печалба за 4 месеца е 10,86 А темата почваш This is a story of how I earned $25 000 in just 4 months - как спечелих 25к за 4 месеца и също така 3.5к от къде излезеха. Не ме разирай погрешно, че се дразня с теб или от сорта - просто нещо сметките не излизат. Това не е важно, важното е че си изкарал чудесен проект, а сметките просто са за тези които им е малко странно

Нетната печалба е около $14 000. Делим 60/40 т.е $8 000 за мен останалите до $ 25 0000 са моят дял от продажбата :)
 
От: урок за $35 000

Аха, така се получава - за да няма бъркане gross е брутна net си е чиста/нетна като се изкарат всички разходи :) Поздрави
 
От: урок за $35 000

Да добре ще е да пишеш за процеса на оптимизацията, мисля че доста хора ще се поучат от опита ти.
 
От: урок за $35 000

Старата поговорка:

"When a person with money, meets a person with experience, the person with the money ends up with experience, and the person with the experience, ends up with the money."

"Когато човек с пари срещне човек с опит, човека с парите си тръгва с опит, а човека с опита си тръгва с парите."
 
От: урок за $35 000

Все още ми е трудно да пиша такива статии, английския ми на е на академично ниво и се съсредоточавам на правописа и пунктуацията и съм умножил грешно.
Не мога да коментирам английския ти, но толкова качествен, смислен и четим превод от гошо не съм срещал. Само към края на статията започва да става обичайния шахматен превод.
Никак не бих се учудил, ако твоя английски е по-добър от този в повечето англоезични сайтове. Като знам българския на повечето българи...
 
От: урок за $35 000

Не мога да коментирам английския ти, но толкова качествен, смислен и четим превод от гошо не съм срещал. Само към края на статията започва да става обичайния шахматен превод.
Никак не бих се учудил, ако твоя английски е по-добър от този в повечето англоезични сайтове. Като знам българския на повечето българи...

Да и на мен ми направи още вчера такова впечатление тъкмо мислех да предложа на колегата в предните мнения да си преведе статията с google,защото като да не повярва човек се получава смислен текст :D
Също искам и да поздравя автора на темата.
Евала :)
 
А аз да ви предложа на всички да понаучите англииски :) това е много важно защото в интернет няма значение къде живееш ... а на чуждите пазараи дори и със средно голям сайт може да се изкарват прилични пари


Аз лично обаче не бих го продал сайта, обичам да си държа такива проекти, лесно се поддържа количество от такъв тип :) а като имаш достатъчно количество дори все някъде нещо ще изкарва пари, за да не ти се налага да работиш :) най дългия ми период преди на сайт да му се наложат промени и да му спрат приходите е 8 години :)
 
От: урок за $35 000

Добра статия, хубав завършек, както се спомена.
Смятам, че няма нищо ново в практиката и статията не показва нови тактики и начини за работа - това, което е направено е азбучна истина в правенето и поддържането на сайтове, в SEO. Единствената разлика между успешните и не толкова успешните проекти, са хората, които не умеят да работят по темата, както и самата статия показва това.
 
От: урок за $35 000

А аз да ви предложа на всички да понаучите англииски това е много важно защото в интернет няма значение къде живееш ... а на чуждите пазараи дори и със средно голям сайт може да се изкарват прилични пари


Аз лично обаче не бих го продал сайта, обичам да си държа такива проекти, лесно се поддържа количество от такъв тип а като имаш достатъчно количество дори все някъде нещо ще изкарва пари, за да не ти се налага да работиш най дългия ми период преди на сайт да му се наложат промени и да му спрат приходите е 8 години

За ЕН задължително ако искате серизони пари. Бг пазара е ограничен особено онлайн. Прост пример: Експерт сте в дадена област пишете книжка 1-2-3 месеца. Пскате я в пдф. Няма да влизам в детайли, има портали, афф борси, сео, соц промоция и прочие и прочие места, където да я продадете ако е достатъчно добра. Сложете и цена от 19.90, която за всеки средностатистически американец са джобни пари. 1000 продажби, като махнете раходите са ви 100% над $ 10 000.

Не обичам да продавам дори старите си лаптопи :) просто беше прекалено прималива алтернативата, за да я пропусна.
 
От: урок за $35 000

Куул, братле премести темата в Успей с Нас!
 
От: урок за $35 000

Поздравления за този успешен проект! :) Може ли разкажеш повече за off page оптимизацията към въпросния сайт, като количество,+качество на беклинковете, процент на тяхната релевантност, PR, брой на основнтие кл.думи, анчоринга в % и т.н:)
 

Горе