Здравейте, активна ли е още обявата? Търся да закупя 5-6 профила. Моля ако някой предлага да се свърже с мен.
 
С ТАЗИ ваша недоверчивост не знам докъде ще я докарате ,а междувременно ние тук с потребители на форума днес реализирахме 2 поредни сделки.Съответно и поредния плюс в търговския рейтинг той еномер 5 за около50ина дни .Желаем успешен бизнес и да попадате само на коректни партньори.
 
То трябва да се забрани да се дава итрейдър за сделки по-малко от 100 лева.
 
  • Like
Реакции: Sky
С ТАЗИ ваша недоверчивост не знам докъде ще я докарате ,а междувременно ние тук с потребители на форума днес реализирахме 2 поредни сделки.Съответно и поредния плюс в търговския рейтинг той еномер 5 за около50ина дни .Желаем успешен бизнес и да попадате само на коректни партньори.
С тази ДОВЕРЧИВОСТ няколко души изгоряха, не работете с въпросния човек, има го в черния списък на потребителите.
 
С тази ДОВЕРЧИВОСТ няколко души изгоряха, не работете с въпросния човек, има го в черния списък на потребителите.
И аз ще подкрепя този коментар. И ще се аргументирам.
1-во постоянно ми звънеше от различни номера докато се разбирахме за среща.
2-ро като го питах нещо по въпросните профили ми подаваше неговия "съдружник", който му бил не знам си какъв и разбирал повече нещата.
3-то поставяше си някакви цени ей така, колкото ако мине номера.
4-то ме убеждаваше, че е реален и че клиентите му са много доволни, даде ми за пример рейтинга си в този форум, както и добрите отзиви за него и че не харесвал измамите. - гузен негонен бяга...
На въпроси от типа на тези хора няма ли да си искат профилите, няма ли да стане проблем само увърташе. По гласа си личи, че е измамник, именно за това отказах срещата и не отидох.

Моят съвет към всички е да проучвате внимателно хората, с които общувате, да следите какво ви казват, защото именно измамниците говорят най-красивите думи и за предпочитане са личните срещи, защото така можете да усетите с какъв човек си имате работа и кой стои срещу вас. :)
 
С ТАЗИ ваша недоверчивост не знам докъде ще я докарате ,а междувременно ние тук с потребители на форума днес реализирахме 2 поредни сделки.Съответно и поредния плюс в търговския рейтинг той еномер 5 за около50ина дни .Желаем успешен бизнес и да попадате само на коректни партньори.


Измамник!!!

Светослав Венциславов Динов – ЕГН: 5611196787


Адрес: гр. София, жк. „Борово” , бл. 6, вх. Б, ат. 6, ап. 34

0878444281
0882694444
0876510170
 

Горе