фейсбук страница 15 000 харесвания

Updated

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Продава се фейсбук страница с 15000 харесвания темата е любов с много добра статистика едва 5.1% 13-17 годишни<br /><br /> Домейн Име | URL: няма<br /><br />Приблизителна Цена: 250<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: няма<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: EPAY , EASYPAY<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: фейсбук страница 15 000 харесвания

на такава тема с такова кратко заглавие и такава статистика не мисля ,че е много :]
 
От: фейсбук страница 15 000 харесвания

Цената е добра, ако направим съпоставка колко време и реални пари ще ти трябва за да ги събереш е перфектна.
Според мен няма нужда да намаляш ( ако се колебаеш ) , дори да не е сега в бъдеще сигурно ще я вземат на тази цена.
 
От: фейсбук страница 15 000 харесвания

Благодаря за подкрепата и аз мисля ,че цената си е добре и не мисля да правя коментари по нея :]
 
От: фейсбук страница 15 000 харесвания

Здрасти.Може ли да ми изпратите информация за страниците на лични,ако все още е свободна?
 
От: фейсбук страница 15 000 харесвания

Може ли и на мен да я изпратиш, ако вече не е продадена.
 
От: фейсбук страница 15 000 харесвания

ЛС, ако страницата не е продадена :)
 
От: фейсбук страница 15 000 харесвания

Може ли повече инфо за страницата на лични?
Благодаря!
 

Горе