фирма - някои може ли да ме насочи към материали за откриване на ЕООД.

От: фирма

Мързелът погубва хората да знаеш.
 
От: фирма

Малко безплатно SEO: Регистрация на ЕООД (за сега тази страница е на девето място в Google при търсене с ключовата фраза "Регистрация на ЕООД").

Няма проблем да продаваш в чужбина като изпращаш стоката от България. Няма проблем и да продаваш в чужбина като изпращаш стоката от чужбина. Обаче за подробностите ще трябва да се разбереш със счетоводителя. Ако смяташ да плащаш на американски фирми за да пращат стоката на клиента, за която са платили на твоята българска фирма не знам дали ще стане заради особености на американското данъчно законодателство. Ще се наложи да платиш на консултант, който е запознат с данъчните закони в САЩ. За Европейския съюз не би трябвало да имаш големи проблеми.
 
От: фирма

http://regihelp.com/ на мен ей тия пичове ми свършиха работа
 
От: фирма - някои може ли да ме насочи към материали за откриване на ЕООД.

Ако ти се занимава ходи си я регни сам.
4. Такса за услуга - 51.00 лв. по толквова им взимаме за услугата. Можеш да си ги спестиш ако не те мързи и имаш малко свободно време.
еи тва са ти необходимите пари
1. Държавна такса за търговския регистър и комисион на банка - 162 лв.
2. Удостоверение за актуална състояние и комисион на банката - 10.00 лв.
3. Нотариални такси - 16.00 лв.
5. Комисион на банка за откриване на набирателна банкова сметка - 10 лв.
 
От: фирма - някои може ли да ме насочи към материали за откриване на ЕООД.

После трябва да прави нов подпис за фирмата, защото този ще е за физическо лице и то пак стана даже и повече с годишната такса. Но е добър вариант при условие, че да го ползва после :)
 
Реално разхода за ел. подписа е 20 лева. Ако ти трябва дори само да регистрираш .бг домейн онлайн и да си спестиш разправиите с регистър.бг - СТРУВА СИ.
 
От: фирма - някои може ли да ме насочи към материали за откриване на ЕООД.

чакай вие сте кой? кой? взима 51 лв
Дал съм ти реалните пари, които трябва да платиш най-малко ако тръгнеш да си го регваш сам. Махнал съм ти колко взимаме във фирмата за услугата. Апостолов ти показа и вариант да си го намалиш още с ел. подспис.
А относно цените за услугите всеки има право да си определя сам. Може да е и 100 лв може и пари да дават.
 
От: фирма - някои може ли да ме насочи към материали за откриване на ЕООД.

Да благодаря,а какви са данъците,например като изключим ДДС имам 100лв оборот днес ,какъв друг данък имам освен ДДС????

Нямаш ли си счетоводител?
 
От: фирма - някои може ли да ме насочи към материали за откриване на ЕООД.

Реално разхода за ел. подписа е 20 лева. Ако ти трябва дори само да регистрираш .бг домейн онлайн и да си спестиш разправиите с регистър.бг - СТРУВА СИ.
да ел подписа си е супер откакто го взех съм качил няколко кила даже щото не си мърдам дебелия задник да ходя където и да е ! :)
само за фирма не знаех че може? може ли да се открие и тя с този подпис без да ставаш от удобния стол пред компа?
 
От: фирма - някои може ли да ме насочи към материали за откриване на ЕООД.

да ел подписа си е супер откакто го взех съм качил няколко кила даже щото не си мърдам дебелия задник да ходя където и да е ! :)
само за фирма не знаех че може? може ли да се открие и тя с този подпис без да ставаш от удобния стол пред компа?

Ако подписа ти е личен - ДА. Две фирми съм регистрирал, не съм стъпвал в държавна институция. Само ходенето при нотариус няма как да избегна.
Ако е фирмен - пак може, ама тогава дефакто трябва да е дъщерно дружество на фирмата на която е електронния подпис. Не бих те съветвал да го правиш, защото след това трябва да правиш и консолидирани финансови отчети.
Между другото, на един USB стик, може да има до 3 електронни подписа. Да не вземете да се излъжете всеки път да купувате устройство :)
 

Горе