форумни профили

petrov321

Well-Known Member
Последно редактирано:
От: форумни профили

Да, има смисъл от тях. За да се усети по-сериозен ефект от тях обаче трябва да са в по-големи количество :)

Аз лично почти никога не пускам профилни линкове директно към основен сайт. Гледам да ги прекарам през някой сайт от второ ниво.

Поздрави,
ArticlesBG
 
От: форумни профили

Аз лично почти никога не пускам профилни линкове директно към основен сайт. Гледам да ги прекарам през някой сайт от второ ниво.

за сателитки ли говориш? или за услугата която предлагаш?
 
От: форумни профили

за сателитки ли говориш? или за услугата която предлагаш?
Ами и за двете. На второ ниво може да съм поставил както сателитки така и линкове от артикъл директории.
 
От: форумни профили

Също линкове към социални мрежи се пускат много към профилните линкове ( XRUMER действа тук ) и въобще всичко, където може да му лепнеш линк с анкор , както каза articlesbg - 2tier и 3tier нещица.
 
От: форумни профили

XRUMER, ама за ен сайтове...

на мен ми трябва за бг... за сега ще правя регитрации във форуми, дано помогне малко

Xrumer е правен от руснаци, ако не се лъжа :)
 
От: форумни профили

Пич... няма да помогне... тия линкове са супер слаби като тежест и затова се бухат по 4000-5000 най-малко и то на 2tier сателити и линкмрежи. Целта е да се вдигнат те, а пък те имат линк към сайта ти и така и сайта се качва "непряко".
 
От: форумни профили

Правиш си качествени блогове покрай сайта ти, blogspot, wordpress.com ,вдигаш тях, после други и тях вдигаш и така. Колкото повече сайтове изкараш в топ40 и се линкнеш, толкова по-добре.
 
От: форумни профили

Не, с качествен дизайн, щото гугъл оценява по дизайна, не по контента

























SENSELESS
 
От: форумни профили

а за директориите за статии какво ще кажеш? има ли смисъл от тях?
директориите обикновено са оспамени до немай къде
ако форумът има висок ПР и трудна регистрация (така че да не става през Хрумер) - има чалъм според мене
 

Горе