хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

AMOUN

Well-Known Member
http://nao-rozhen.org/job/fr.htm

Те тука прочетете пълния списък с изисквания към кандидатите...
И най-сладкото е оставено за накрая... БРУТНАТА ЗАПЛАТА Е: ...

Как е?
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Макята си трака, странното е че има и такива дето работят там....
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

То това не е за нормални хора :) Това е за хора които желаят да дарят живота си за развитието на българската астрономическа наука. На такива хора пари не им трябват :p

Толкова е и заплатата в държавния сектор за Младши експерт. След 3-4-5-6 години може да кандидатстваш за старши експерт или държавен експерт и там заплатата ти става 2-3 пъти повече :)
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Имаше репортаж за това по битивиту или нова. Пълна подигравка. Там чистачката взима в пъти повече...
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Да де, само дето после се наместваш на някое местенце дето бизнеса трябва да му издаваш я разрешителни, я лицензи нещо и познай какви подкупи почват да валят. Затова и най-некадърните стават такива държавни служители, хем лесно, хем си правиш точно нищо, хем по някое време почват с подкупчетата. А тия астрономите не може и при тях да няма някоя врътчица - я нещо семинарчета, я нещо евро проекти, я работа като консултанти за някоя чужда фирма. Недейте съдете отдалеч за каквото и да е било :), нещата са дълбоки, ....винаги са дълбоки....
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Всъщност има известна тръпка в офертата.

За няколко месеца бих се цанил, ама на 2-3 часов работен ден - примерно само да развеждам и да говоря глупости на посетителите, другото време да се шматкам и да бъзикам кото ми се види интересно... Дваесе процента от предложеното заплащане ми стига. Ако има Интернет, ше се самоизхранвам.

И второто ми и последно изискване е да има поне 2-3 засукани астрономки на щат там.
 
Ама то е с осигурена квартира и храна, работи се 24/7/365, за какво са ти пари при това положение. Пък и си в гората. 186 евра са си предостатъчно :)
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Аз съм сигурен че мястото е идеално да си пийваш, попушваш или каквото там ти е любимо и да се заиграваш с младите астрономки. Много често такива мадами нямат никакви задръжки и са някакви освободени, могат да ти скрият шапката - чалгарките гълтат от комплекси да ги харесват повече, а тия от страст :).
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Може да взимат по 2 от цитираните заплати. Има го това в държавния сектор.
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

:twisted: а, като ни нападнат марсианците :shock: - Каво правим???
 
От: От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

:twisted: а, като ни нападнат марсианците :shock: - Каво правим???
Тогава ще имаме доказателство за съществуването на извънземните.
 
От: От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

:twisted: а, като ни нападнат марсианците :shock: - Каво правим???

Ще се предадем доброволно. Мисля, че това беше филмчето при нападение от извънземни какво ще стане:

http://channel.nationalgeographic.com/channel/series/when-aliens-attack

Иначе и в БАН май са им такива баснословни заплатите. :)
 
От: От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

:twisted: а, като ни нападнат марсианците :shock: - Каво правим???

Ако играят 4-ка белот и пият бира...аз нямам нищо напротив.
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

"Дано" някой ден и аз да се уредя с държавна работа :D
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Жалко е. После що имало изтичане на мозъци, и как щяли да задължават завършилите да работят в България. Е за какво да работят?
Но аз съм сигурен, че все пак някой ще се наеме на тая работа. Просто като трамплин. Ако наистина си разбира от работата човека, ше побачка там малко и после ще отиде в НАСА и никога няма да се върне.
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Това ми напомня на една обява за работа в Jobs преди 3-4 години. Търсят програмист с C, C++, PHP, Java (и още де що езици има и се сетите). Да има висше информатика, стаж поне 5 години по специалността, книжка, собствена кола и общо взето всичко което се сетите. Накрая заплата : 500 лв.. Някой беше снимал обявата и я беше сложил до друга обява за чистачка в някакъв хотел на Боровец. Обявата за чистачката беше нещо от сорта : основно образование, да е работила като чистачка 1 година, осигурена квартира и храна. Заплата: 500 лв.. Не мога да намеря снимката в момента, но съм се скъсал да се смея (то си е за плачене по скоро) като я видях снимката.
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Ама имат доста служители, като гледам поне десетина научни сътрудника и четири-пет пенсионера има там. Освен това, като гледам какви уеб страници са си направили някои от служителите, изглежда че не са ги избирали по изброените критерии. Ако имах тези квалификации, щях да се кандидатирам, както ми е писнало от всякакви двукраки около мен, просто там щях да си потъна в гората и да се наслаждавам на тишина и спокойствие. За един учен това наистина ще е добро място, да работи на спокойствие и да печели от научни трудове. Защо не.
 
От: хафтеееее работа в НАО големи изисквания и лудото заплащане...

Аз изпратих CV и мотивационно писмо, сега чакам да видим ще ме повикат ли в "гората".
 

Горе