хостинг от GB

Armagedon каза:
Имам проблем. От ГБ ми пратиха E-mail с информация за безплатния хост който предлагат. Но нещо FTP Clinta не може да се connect в хоста?
и аз съм така от доста време, днес им пратих емайл да разбера защо е така...
ужасно много проблеми ми създават така...
 
може да им трябва малко туикинг и при нас на един хост след полседния цпанел ъпдит се беше заключило фтпто въвеждаш истинска парола и дава грешка правиш нов фтп акаунт пак дава грешна парола

Цпанел логването работили ви ? може да качвате фаилове през цпанела
 
coolice каза:
Цпанел логването работили ви ? може да качвате фаилове през цпанела
не, не приема акк и парола...
аз си мислех, че нещо има проблем и им дадох домейните да ми направят нови акаунти и те ми пратиха старите данни :D отново никакъв напредак нито от фтп нито от cpanel-а
 
аз пък друг проблем имам... регнах си домейн вчера и смених ДНС-а на един фрии хост качих сайта то се оказа че няма PHP :oops: и пратих
мейл на ГБ и ми отвориха хост след 3 часа само че нещо чакам да се
рефрешнат ДНСите вече 8 часа а по принцип за 2 часа и е готово :(
 
Sobieski каза:
аз пък друг проблем имам... регнах си домейн вчера и смених ДНС-а на един фрии хост качих сайта то се оказа че няма PHP :oops: и пратих
мейл на ГБ и ми отвориха хост след 3 часа само че нещо чакам да се
рефрешнат ДНСите вече 8 часа а по принцип за 2 часа и е готово :(
нормално е 24 часа да минат ;)
иначе последно време и аз наблюдавам много бавно рефрешване на днс-ите
 
Не знам каква е причината, но четвърти ден минава откакто съм си дал заявка за хостинг, и никакво развитие по въпроса. А мислех да искам още 3. При положение, че сайтовете са готови на харда ми и само чакам да ми отпуснат мястото, и те и аз губим пари от това... :roll:
 
хъм почакаи го още малко аз с домеин купен от годеди (които префъргат бързо ама само първия път )от чужд хостинг до хостинг обратно в годеди ми се наложи да го чакам 5 дни....


Bricksn пиши им във форума :)
 

Горе