шаблона PartyZone на GenBucks е развален

happyslacker

New Member
Шаблон: http://genbuckstemplates.com/sites/partypillsnew/html/

cart1.php
PHP:
if ($c == "c7"){

$productprice = $p6;

$product = $c6;

$total = $productprice;

}

if ($c == "c6"){

$productprice = $p7;

$product = $c7;

$total = $productprice;

}

Правилния код:
PHP:
if ($c == "c6"){

$productprice = $p6;

$product = $c6;

$total = $productprice;

}

if ($c == "c7"){

$productprice = $p7;

$product = $c7;

$total = $productprice;

}

Струва ми се, че някой ги саботира...
 
От: шаблона PartyZone на GenBucks е развален

офф опраих го тва но имам и други подозрения че самия темплейт не отчита продажби... а не може да се пусне тестов ордър с тест , тест ,тест... скоро май ще го махна защото имам много лошото чувство че който е отишъл от там да купи не съм получил комисионна.
 
От: шаблона PartyZone на GenBucks е развален

А как е трафика ти там? Предполагам имаш доволно трафик там или е развиващ се сайт? Ако не - питай във форума им или драсни на съпорта. Ще обяснят много бързо за какво става дума.;)
 
От: шаблона PartyZone на GenBucks е развален

трафика е мн доволен но продажби от там няма и нещо много почвада ме съмнява
а тест ордъра не може да се пусне дава че картата е невалидна
 
От: шаблона PartyZone на GenBucks е развален

И мен ме съмняваше това и затова промених малко кода.

Направи следния експеримент:
1) Изчисти всички бисквитки (най-добре целия кеш на браузъра) на всички сайтове (вкл. genbucks.com).
2) Избери нещо, добави го в кошницата, натисни "Checkout Now!".
3) Когато се зареди страницата за плащане, отвори кода и намери следния ред:

HTML:
<input type="hidden" name="Merchant_Param" value="ТВОЕТО_ID_ТРЯБВА_ДА_Е_ТУК|4||74.95|2 Bottles of Cok-N $74.95">

Трябва да видиш своето ID там.

При някои от опитите си не успях да го видя и реших да изменя лекичко кода:

managecart.php
PHP:
$affid="МОЕТО_ID";   // добавих този ред
if (!empty($affid)) {

header ("Location: https://custpay.com/ordernew.php?extra=".$extra."&Order_Id=".$Order_Id."&stype=".$shipping_type."&stypepr=".$shipping_cost."&billing_cust_notes=".$desc."&usamount=".$passtotal."&Merchant_Param=".$affid."|".$domain."|".$ptype."|".$passtotal."|".$desc."&orderlogo=".$orderlogo."&extra1=".$referrer."&trak=".$track."&successurl=".$successurl);

}else{

header ("Location: http://genbucks.com/cookiecheck.php?extra=".$extra."&Order_Id=".$Order_Id."&stype=".$shipping_type."&stypepr=".$shipping_cost."&billing_cust_notes=".$desc."&usamount=".$passtotal."&Merchant_Param=".$affid."|".$domain."|".$ptype."|".$passtotal."|".$desc."&orderlogo=".$orderlogo."&extra1=".$referrer."&trak=".$track."&successurl=".$successurl);

}


Винаги проверявам подробно темплейтите дали работят преди да им докарам трафик, защото съм откривал доста грешки (не само печатни).
 
Последно редактирано:
От: От: шаблона PartyZone на GenBucks е развален

И мен ме съмняваше това и затова промених малко кода.

Направи следния експеримент:
1) Изчисти всички бисквитки (най-добре целия кеш на браузъра) на всички сайтове (вкл. Genbucks.com).
2) Избери нещо, добави го в кошницата, натисни "checkout now!".
3) Когато се зареди страницата за плащане, отвори кода и намери следния ред:

HTML:
<input type="hidden" name="merchant_param" value="ТВОЕТО_id_ТРЯБВА_ДА_Е_ТУК|4||74.95|2 bottles of cok-n $74.95">
Трябва да видиш своето id там.

При някои от опитите си не успях да го видя и реших да изменя лекичко кода:

Managecart.php
PHP:
$affid="МОЕТО_id";   // добавих този ред
if (!empty($affid)) {

header ("location: Https://custpay.com/ordernew.php?extra=".$extra."&order_id=".$order_id."&stype=".$shipping_type."&stypepr=".$shipping_cost."&billing_cust_notes=".$desc."&usamount=".$passtotal."&merchant_param=".$affid."|".$domain."|".$ptype."|".$passtotal."|".$desc."&orderlogo=".$orderlogo."&extra1=".$referrer."&trak=".$track."&successurl=".$successurl);

}else{

header ("location: Http://genbucks.com/cookiecheck.php?extra=".$extra."&order_id=".$order_id."&stype=".$shipping_type."&stypepr=".$shipping_cost."&billing_cust_notes=".$desc."&usamount=".$passtotal."&merchant_param=".$affid."|".$domain."|".$ptype."|".$passtotal."|".$desc."&orderlogo=".$orderlogo."&extra1=".$referrer."&trak=".$track."&successurl=".$successurl);

}
Винаги проверявам подробно темплейтите дали работят преди да им докарам трафик, защото съм откривал доста грешки (не само печатни).

оф мисля че се осещам... значи аз съм си хостнал темплейта еди къде си , но съм му дал поддомейн към домейна на главния блог... та кода който ми изкарва на страницата е нищо друго освен един фрейм и линк към оригинала - дори и на чекоут страницата ... възможно ли е това да пречи на продажбата да се индексира?
 
От: шаблона PartyZone на GenBucks е развален

Просто са пропуснали да сложат
PHP:
include 'config.php';

в началото на Managecart.php както са го направили в шаблона HerboMart:

PHP:
<?php session_start();	
include 'config.php';
 
От: шаблона PartyZone на GenBucks е развален

Преди да тествате задължително изтрийте всички бисквитки и кеша на браузъра!
 

Горе