“Харесай” и спи спокойно

RealMoney

Well-Known Member
Всички сме свидетели как интернет и в частност социалните мрежи се отразяват на нашия живот- повече информация, по-голям обмен, споделяне, по-добра свързаност между хората, интерактивност… Но бих искал да обърна внимание на това как социалните мрежи се отразяват върху социалните и здравни каузи по света, като глада, болестите, сушата. Несъмнено разпространението им сред хората се осъществява все по-бързо и с по-голям обхват, но наред с ползите от това съществуват и вреди, които малко хора осъзнават.

“Харесай” и спи спокойно

Какво е вашето мнение?
 
От: “Харесай” и спи спокойно

Можеш да развиеш още темата - някак свършва тъкмо, като става интересна
 
От: “Харесай” и спи спокойно

Статията ти е много добра и поне според мен, правилно си отразил нещата.А за снимката и аз колко пъти съм си казвал тези думи като видя някоя такава идиотщина.Дори напоследък се навъдиха прекалено много такива.
 
От: “Харесай” и спи спокойно

Неизбежно е, в нета е по-лесно :)
 
От: “Харесай” и спи спокойно

Най-после една добре написана статия с достоен призив. Можеше да задълбаеш още доста в проблема. :wink:
 
От: “Харесай” и спи спокойно

Радвам се, че ви е харесала статията. Ще има и продължение, разбира се, защото проблема не може да се обхване в една публикация. Сега просто нахвърлих някой идеи и мисли, а следващият път ще има по-задълбочен анализ.
 
От: “Харесай” и спи спокойно

За снимката - това е нормална практика за ловене на харесвания :)
 

Горе