►Микро нишови думи + статии + линкове

От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Хайде отново за по 50 доларчета
10 микро нишови думи от всяка ниша която пожелаете
8 уникални статии с дължина от 300-1000 думи, за микро нишовите думи.
Добавяне и настройване на статиите във вашите блогове
и това само за 50 долара за всеки сайт (думи от всяка ниша която желаете, уникални статии, добавяне и настройване)
+ бонуси от вида на facebook like, facebook share, twitter share и добавяне по социалки
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Предлагат се и само ключови думи,както и добавяне по социалки + социални харесвания и споделяния на статиите ви, след това.
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Ъп
Може да ми пишете по всяко време за пакети само от думи или направо готови сайтове.
Поздрави и лек ден
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

След дълго отсъствие поради преместване и куп други задачи, отново съм тук и леко повдигане на темата :)
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Здравей.
Аз съм нов и ми е интересно за тези " микро нишови думи ". Звучи ми интересно + това гледам,че ги предлагаш не толкова скъпо.
Възможно ли е да ми пратиш едно Лично Съобщение и да ми разясниш малко пък след това може и да стана твой клиент.
Лек ден.
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Да темата все още е активна.Който се интересува може да ми пише на лс относно пакетите които се предлагат в момента.Изготвят се и пакети според нуждите на всеки клиент :)
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Преди година пробвах с микронишови сайтове и не беше никак лошо . Тези които още не са пробвали им го препоръчвам . Трябва да се опита от всичко .
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Преди година пробвах с микронишови сайтове и не беше никак лошо . Тези които още не са пробвали им го препоръчвам . Трябва да се опита от всичко .

Прав си:)

моля прати оферта и на мен
Опитах се да ти пиша но ми дава следната грешка-
  • intcomph has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Извинявам се на хората върху които сайтове се работи в момента.Просто в момента има проблем с предоставянето на статиите и не знам дали тази седмица ще има добавени статии в сайтовете Ви.Веднага като се оправят нещата, ще пиша и ще добавя новото съдържание :)

Поздрави
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Здравей.
Аз съм нов и ми е интересно за тези " микро нишови думи ". Звучи ми интересно + това гледам,че ги предлагаш не толкова скъпо.
Възможно ли е да ми пратиш едно Лично Съобщение и да ми разясниш малко пък след това може и да стана твой клиент.
Лек ден.
И аз съм със същата молба, благодаря предварително!
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

За момента прекратявам услугата по продажба на микро нишови сайтове.Продават се само думи.
Ако до другата седмица не успея да оправя проблема с доставката ми на статии ще върна на всеки клиент парите за статиите които не съм доставил :)

Поздрави
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Може ли някой които има микро нишков сайт с 1600 търсения примерно да сподели колко печели от адсенс?
 
От: ►Микро нишови думи + статии + линкове

Здравейте не можах да оправя нещата със статиите за това за момента прекратявам продажбата на готови сайтове(до неделя,ще пиша на хората със недоставени статии да им върна паричките за тези статии).

Все още се предлага изготвяне на пакети с лесни думи за класиране за вашите сайтове или за нови сайтове пакети направо :)
 

Горе