★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★★

monefff

Well-Known Member
ВКЛЮЧЕТЕ СЕ
в
★★★★★ НОВАТА БЪЛГАРСКА АФИЛИЕЙТ ПРОГРАМА ★★★★★


на







Продуктите на фирмата са предназначени за ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ КАТО: ВОЛАНИ, СЕДАЛКИ, МАНШОНИ НА СКОРОСТЕН ЛОСТ И РЪЧНА СПИРАЧКА, КОРИ НА ВРАТИ, ПОДЛАКЪТНИЦИ, МЕКА МЕБЕЛ, ОБУВКИ, ЧАНТИ И Т.Н. БЕЗ ПРЕТАПИЦИРАНЕ!



за афилиейтите:


✔ 15% Комисионна от всяка продажба (НАЙ-ВИСОКАТА комисионна в момента в този бранш!)

✔ Възможност за лесно реализиране на продажби в нискоконкурентна област (НАПЪЛНО НОВ ПРОДУКТ)

✔ Бисквитките ви се пазят 60 дни!

✔ Предимство за всички съфорумци (афилиейт програмата се промотира за ПРЪВ ПЪТ ТУК)

www.Avtorenovacia.COM



✂--------------------------------

Включете се СЕГА!

---------------------------------

За въпроси пишете в темата!

П.С. Благодаря на KALOS за темата!

 

Прикачени файлове

  • avtorenovacia-logo-site.png
    avtorenovacia-logo-site.png
    15.6 KB · Преглеждания: 7
Предприемач.com е първият форум в който се представя афилиейт прогрмата!
Все още НЯМА направени афилиейт сайтове.

Да подчертая, че НЕ се занимавам аз с продукта. Аз само го ПРЕЗЕНТИРАМ. Тоест, аз съм афилиейтър. Не съм собственик на сайта. :)
(Хората занимаващи се с уеб сайта, ще пишат и ще следят темата и ще отговарят на всякакви въпроси(аз също ще помагам с каквото мога.))

Хубавото е, че дори на главния сайт не е направено SEO, така, че реално, ако се направи добър афилиейт сайт, с повече SEO, може дори да излезе на първите позиции по основните ключови думи, и да обира целия трафик и да печели солидни комисионни. :)

П.С. Има направени банери в стандартните размери. Има също така вариант, в който може да рекламирате директно продукта: http://avtorenovacia.com/КОМПЛЕКТ-ЗА-ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ-ЦВЕТА-НА-КОЖА-И-ВИНИЛ.?tracking=521ca9b4cc74e (Примеро това) като накрая се слага ето този код ?tracking=521ca9b4cc74e . Това реално е кода за афилиейта.
 
Вече съм с няколко лева горница за няколко дни. ^_^
Купуват се продуктите, доста, защото са иновативни и много качествени.

Успех на всички, които започнаха и ми писаха на ЛС ^_^
 
От: ★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★★

Успех с продажбите :))
 
Re: От: ★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★

Успех с продажбите :))
Благодаря..

Аз направих вече доста :)..

Все още не е късно да се включите колеги.. няма много афилиейтъри така, че пазара е добре.
 
От: ★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★★

Момчета , промоционално вдигаме процента комисионни на 20% за всички нови партньори. Всеки партньор включил се в програмата в продължение на един месец ще получава 20% комисионна за направена през него продажба. Промоцията е валидна до 7.10.2013г. Моля всеки, които желае да се включи и да хване промоцията да ми пише ЛС с регистрационното си име.
 
От: ★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★★

ок.но продуктите които са предлагат ми изглеждат прекалено малко като количество.Възможно е аз да не съм видял добре, но ми се сториха доста малко.
 
От: ★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★★

Продуктите са тясно специализирани , малко са да :) Постепенно ще се увеличават , но няма да е драстична разликата :)
 
От: ★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★★

Одобрен си :)
 
Re: От: ★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★

Някаква възможност в системата да се виждат импресии и кликове ?
Ами реално ти сам може да си ги направиш, ако си сложиш линковете през Goo.gl
Тук реално само ти се преодставя афилиейт линка, и вече ти си преценяваш как да търсиш клиенти :)
 
От: ★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★★

Около 150клика, 0 продажби. Направиха ми впечатление коментарите в описанията на продуктите - 150% фейк - отличителен белег на скам сайтовете. Дано не го забележат посетителите.
 
От: ★★★★★ [Ново!] АФИЛИЕЙТ ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА КОЖЕНИ ИЗДЕЛИЯ ★★★★★

В началото сме помолили няколко приятели да напишат някои друг положителен коментар , но това е нормално за един нов сайт ;) Но не всички са на този принцип. Относно кликовете/продажбите , не знам каква е аудиторията ти , но ще съм доволен да ми изпратиш на ЛС сайтовете в които пускаш рекламата :)
 
Последно редактирано:

Горе