Предлагам: ★★★ Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

От: Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

До 4000 човека. Добавянето става ръчно чрез покана. Сама по себе си поканата не означава 100% лайк, а според тематиката на страницата. От 7 до 15-20% поканените хора харесват страницата.
 
От: Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

До 4000 човека. Добавянето става ръчно чрез покана. Сама по себе си поканата не означава 100% лайк, а според тематиката на страницата. От 7 до 15-20% поканените хора харесват страницата.

Ок, мерси за отговора, но тогава как определяме колко хора са харесали страницата, за да се знае колко трябва да се плати?
 
От: Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

Плаща се колкото пише в първия пост:

Цените за покана към ваша страница:

  • 500 човека - 6.50лв.
  • 1000 човека - 13лв.
  • 2000 човека - 26лв.

Харесванията са относително число.
 
От: Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

Приключих с постовете на реклами в единия от двата профила. Въпреки, че тематиката не бе толкова всеобхватна - на един от рекламните постове харесванията наброяваха 50. Имаше и отделно споделяния от неутрални приятели на същия профил.

Цената за споделяне остава същата: 2лв./пост.

За съживяване на темата пускам БЕЗПЛАТНО РЕВЮ на първия писал тук в темата (не на лично, за да не стават разминавания). Апела ми е да пишат хора, които наистина знаят какво е РЕВЮ и наистина ще оставят отзив, било то позитивен или негативен.

:beer:
 
От: Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

Класирам ли се за безплатно ревю?
 
От: ★★★ Добавям/каня хора във FB групи/страници

Да, пиши на лично с линк към нещото, което ще споделяме.
 
От: Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

Приключих с постовете на реклами в единия от двата профила. Въпреки, че тематиката не бе толкова всеобхватна - на един от рекламните постове харесванията наброяваха 50. Имаше и отделно споделяния от неутрални приятели на същия профил.

Аз се възползвах от услугата и със сигурност пак ще се възползвам. Темата ми наистина не е всеобхватна, но останах доволен. Пък и колегата е сериозен.
 
От: Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

Ето обещаното ревю:

Имам доста специфична фен страница, от която реших да се сподели картинка тип meme с идеята да ангажира повече хора.
След споделянето от страна на колегата, рийч-а се увеличи почти двойно, но поне аз нямах допълнителни лайкове или споделяния.
Вероятно за други ниши би свършило по-голяма работа, моята наистина е твърде специфична (медицинска).

Пожелавам успех на колегата и благодаря за възможността да напиша ревю.
 
От: Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

"Допълнителни лайкове" на публикацията от твоята страница има тогава, когато някой отвори снимката и вътре натисне "Харесва ми". Когато се хареса самото споделяне, то отива в графа "On Shares". Ето нагледно:

a0b8083b2f0945dab7f42c2d313b5eda.png
 
От: Добавям хора във FB групи и каня хора в страницата ви

До 6-ти сепември (включително) 30% повече добавени фенове В ГРУПА + бонус пост в профил с 4к+ приятели.

Пример: Искате да добавя 2000 фена във ваша група - получавате 600 фена допълнително + споделяне на ваш пост/статия и др. на стената на профил с 4к+ приятели! Офертата важи само за добавяне в група.
 
В момента разполагам с 4000+ души за добавяне в група и канене в страница.
Също така предлагам и опцията "Споделяне на линк/пост": Споделям ваш пост от ФБ или от блога/сайта ви. Моментната цена е 1.5 лв./пост/линк. Линка/поста бива споделен в пиковите часове (вечер около 19-20ч.) или по ваш избор. Нещата се споделят в профил също с 4500+ приятеля, активни и отсяти ръчно от fake такива.
 
Не знам какво стана, обърках се с този нов дизайн на форума, искам да поръчам един линк да споделиш.
 
Някой път запазва в полето за писане draft-a и трябва да се чисти. Изпрати ми ЛС с линка, който искаш да споделя и ориентировъчен час.
 
Наскоро един съфорумник ми предложи да обменяме покани или добавяния на хора в група. От тук се запали идеята за обмяна на тази услуга без заплащане. Примерно 5000 покани от мен за харесване на ваша страница, 5000 покани и от вас към моя. Или да речем по един рекламен пост във вашият профил/страница, един в мой профил/страница.
Всичко да е 1:1, за да няма ощетени. Мисля, че всички ще са доволни, тъй като си помагаме взаймно и вместо да плащаме за някаква услуга, то разменяме нещо еквивалентно на нея. Който има желание и интерес да опитаме този вариант - може да пише на лично, за да се разберем по-детайлно.

Разбира се - нещата от първия пост са ВАЛИДНИ!
 
Up-че. До неделя включително - левче за един пост при поръчани най-малко 3 такива. ;)

Всичко друго както следва:
Цените за добавяне в група:

  • 100 човека - 1.20лв.
  • 200 човека - 2.40лв.
  • 300 човека - 3.60лв.
  • 400 човека - 4.80лв.
  • 500 човека - 6лв.
  • 1000 човека - 12лв.
  • 2000 човека - 24лв.

* склонен съм и към добавяне на хора малко над уречената бройка, тъй като навярно ще има хора, които ще излязат от групата.
--------------------------------------

Цените за покана към ваша страница:

  • 500 човека - 6.50лв.
  • 1000 човека - 13лв.
  • 2000 човека - 26лв.

За повече инфо - първият пост или ЛС. Очаквам ви! :)
 

Горе