Предлагам: ★★★ Таргетиран LIVE във фейсбук страницата ви

Не съм вдигал темата скоро, така че мисля да пусна отново един безплатен LIVE. Този път няма да е за първия писал, а ще се изберат двама на случаен принцип. Ако първият се отметне, то ще се свържа с втория.
Условието е да сте писали тук в темата преди 00:00 часа на 31.07 към 01.08 (понеделник до 00:00).

Тегленето ще е през някой сайт, подобен на random.оrg, така че ще се наложи да ми се доверите. :D
Печалбата ще е LIVE излъчване в рамките на час, час и половина в определено от Вас време (стига да съм онлайн). Повече подробности в първият пост.

С участието (заявяването на такова) се съгласявате, че сте запознати с това, че са нужни редакторски права, за да пусна стрийма. Ако се отметнете, изчаквам някакво време и пиша на втория. ;)

Мисля, че съм подходил с нужното уважение във всяка една сделка, и това си личи по I-Trader-a, така че всякакви съмнения около това, че ще бутам нещо по страницата са излишни. На няколко човека съм пускал LIVE и никой не се е оплакал.

Успех. :cool:
 
Не рискувам да пускам, засичат музика за авторски права, пък какво остава за филм. А и това генерира най-голяма ангажираност.
 
Нулев интерес или чакате да вземете лайфа, без да вдигнете темата в последните минути? :D
Форумът се е изнесъл по морето? :p
 
Не е, сам си за сега. Има време до 00 довечера. Горе съм писал 01.08 понеделник, а то е днешна дата - вторник. Днес 00:00 изтича "промото". :D
 
Вчера направихме един лайв и колегата на пръв поглед е доволен. С малко повече отдаденост от негова страна успяхме да достигнем рийч, съответстващ на 4 пъти по феновете на страницата.

Внасям и лека корекция в цените:
  • 7.50 лв./ лайв на час за страници под 15 000 фена;
  • 12 лв. / лайв на час за страници над 15 000 фена
За интерес -> ЛС.
 
Тъй като малко занемарих тази тема, реших да я вдигна малко.
За събота, неделя и понеделник, ако някой желае лайв в избран от вас час от интервала 14 - 18ч. вечерта, нека да пише.
Цената ще е с -40% под уречената в първия пост.
ЛС за уговорки и въпроси. ;)
 
Здравейте, интересувам се от услугата. Бихте ли дали някакъв друг начин за контакт, тъй като не мога да Ви пиша ЛС?
 
Все още времето около празниците не е запазено, а тогава хората са най-свободни да си ръчкат из FB и при добра идея за LIVE ще можете да се сдобиете с нови фенове. :)
 
Нова опция! Картинка под реакции:
q9o6Aet.png

- Дава възможност да се сложи картинка и след определен (от вас) брой реакции, тя да се разкрие. Реакциите отпадат от картинката, когато бъдат натиснати под самия LIVE във фейсбук! Т.е. картинката се открива плавно.
 
Малко статистика от лайв, а и да вдигна позамрялата тема. :)
---
Страница с 20k лайка:
  • 36k моментен рийч по време на LIVE-а + 6 часа след него.
  • 1600k реакции, коментари & споделяния (към момента).
Съотношение на зрители, които са лайкнали страницата към такива които не са ~1:3 :
a5Rouxi.png


+ много нови харесвания на публикацията от хора, които не са я харесвали досега. Възможност за десетки нови фенове. :)
 
Можеш ли да пратиш инфо от към демографията на изборът към над 15к фена?
 

Горе