0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Звучи така, сякаш може и по-малко, но $0.08 е препоръчително. Ако ти активира рекламата за $0.01, значи може :)
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Възможно ли е от 12 часа да съм задал цена 0,09$ за харесване и да нямам нито едно?
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Възможно ли е от 12 часа да съм задал цена 0,09$ за харесване и да нямам нито едно?
Еми щом нямаш нито 1 харесване значи е възможно. Бахти тъпия въпрос :twisted:
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Ами не , просто не е била активна... днес го промених на 0,08 , после пак на 0,09 и за 5 мин имах 8 харесвания.. но ми взе по 0,30$ на харесване...
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Това ми е първата реклама във фейсбук, така че напълно постижимо е цена от 0.01$ на like :)

7930173H.png
 

Прикачени файлове

  • 7930173H.png
    7930173H.png
    4.5 KB · Преглеждания: 9
Последно редактирано:
От: От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Виж файлът 11729 Това ми е първата реклама във фейсбук, така че напълно постижимо е постигане на цена от 0.01$ на like :)

Невалиден ти е прикаченият файл.. ами аз стигам до максимум 0,04$ за харесване. Незнам как го правите на 0,01$
 
От: От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Невалиден ти е прикаченият файл.. ами аз стигам до максимум 0,04$ за харесване. Незнам как го правите на 0,01$

Ами имам страница за футболни прогнози и просто таргетирах хора, които са отбелязали "football" сред интересите им.
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

На рекламиране на сайта го докарах до 0,02$ , което ме урежда отвсякъде. Ще видим утре как ще е.
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

btw, малко offtopic... как по дяволите да си платя рекламата? :mrgreen: Kато цъкна на Billing>Pay Now ми излиза "Sorry, you can't pay a balance under 10,00 $."
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Сериозно ли не разбираш какво ти пише!?


btw, малко offtopic... как по дяволите да си платя рекламата? :mrgreen: Kато цъкна на Billing>Pay Now ми излиза "Sorry, you can't pay a balance under 10,00 $."
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

btw, малко offtopic... как по дяволите да си платя рекламата? Kато цъкна на Billing>Pay Now ми излиза "Sorry, you can't pay a balance under 10,00 $."
:) Като минеш 10$ те сами ще си ги вземат...
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Сериозно ли не разбираш какво ти пише!?
Хаххаха, разбирам, мисълта ми беше - при положение че бях поставил бюджет за рекламата 4$, минимума за плащане е 10$... тва не мога да разбера, как ще стане :mrgreen:
 
От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Хаххаха, разбирам, мисълта ми беше - при положение че бях поставил бюджет за рекламата 4$, минимума за плащане е 10$... тва не мога да разбера, как ще стане :mrgreen:

Ми ще ги платиш като минат 10 долара.
 
От: От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Това ми е първата реклама във фейсбук, така че напълно постижимо е цена от 0.01$ на like :)

7930173H.png
Като се има напредвид какъв нищожен е реача като постнеш нещо в станицата, лайковете не значат много. Гледай или постовете си да промотираш чрез реклами или пращай направо към сайта.
 
От: От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Като се има напредвид какъв нищожен е реача като постнеш нещо в станицата, лайковете не значат много. Гледай или постовете си да промотираш чрез реклами или пращай направо към сайта.

Дам, прав си. И аз стигнах до този извод вчера.
 
От: От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Ivan95 , на колко цента си направил "Set the amount a click to your website is worth to you" ?
 
От: От: 0.01-0.03 от ФБ реклaмa

Ivan95 , на колко цента си направил "Set the amount a click to your website is worth to you" ?

Не съм си промотирал сайта си, само страницата... ама дори и при такава цена за like, при положение че reach-a е 5-6% макс не си струва.
 

Горе