Продава се: 00

Здравейте,
Продавам YouTube канал създаден 2017 г. с около 32 000 абоната. Ако имате идея за клипове, заснемате може да си изкарвате пари след като го монетизирате.
Моля да не ми пишат любопитни потребители от чист интерес. Хората, които осъзнават потенциала на YouTube и въобще светлото бъдеще за онлайн рекламата в най-голямата платформа в света биха оценили тази обява.
От вашето съдържание зависят вашите бъдещи приходи!
Цена предлагайте в коментарите в лв.
Здравейте,
може ли статистика за каналът? Какви видеа са се качвали преди ? Може ли и линк към него? Имам интерес за покупка.
Благодаря предварително.
 
Защо са изтрити видеата, това са само червени сигнали за хора като мен, които имат интерес?????
 
Защото каналът ще се продава.
Каква работа щяха да ти вършат видео нито снимани от теб самият, нито актуални. Защото в каналът не е качвано от 1 месец.
 
Защото каналът ще се продава.
Каква работа щяха да ти вършат видео нито снимани от теб самият, нито актуални. Защото в каналът не е качвано от 1 месец.
Видеата вършат чудесна работа за анализ а сега само догадки и риск за новия купувач като мен
 
Видеата вършат чудесна работа за анализ а сега само догадки и риск за новия купувач като мен

Не само старите клипове вършат отлична работа за анализ, но и ако изтриеш клипове и не качваш дълго време алгоритъма те бута в дъното именно защото е ярко червен флаг.

Също като с други социални мрежи само броя абонати не означава абсолютно нищо, защото се купуват за без пари.
 
Е то се вижда кви клипчета има, некви хакове на ЦСГО, решаване на листовки.. около 40 клипа от 2020 насам.. с по 100-200 гледанки..
 

Горе