10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

highlife

Member
mark_cuban.jpg

Някой мислят Марк Кубан за гений, други го смятат за късметлия. Така или иначе, този човек вижда стойността, където другите не я виждат по отношение на намирането на дългосрочни инвестиции и сключването на сделки. Някои могат да не са съгласни с подхода му, но Марк Кубан е милиардер, а милиардер не се става случайно. (Тото победителите не са включени).

http://magazine.techwork.bg/archives/2448
 

Прикачени файлове

  • cuban.jpg
    cuban.jpg
    64.2 KB · Преглеждания: 8
Последно редактирано от модератор:
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

Хайлайф, добро попадение, но за така описано ми звучи като старт със сериозен капитал. Всъщност всеки старт трябва да е силен и със ряз, така че има добри насоки това да е успешно, ако трябва да се вземе кредит за първоначалния старт, но този старт трябва да е силен и премислен
 
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

Винаги има едно нещо, но има и едно друго нещо :)
 
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

И затова има различни гледни точки, но гледната точка на Марк Курбан ие интересна и заслужава да се погледне от този ъгъл :rolleyes:
 
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

И затова има различни гледни точки, но гледната точка на Марк Курбан ие интересна и заслужава да се погледне от този ъгъл :rolleyes:

Грабна ми окото като го четох, много дообре казано. ;)
 
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

Съгласен съм и мене ме грабна като предпоставки за успешен бизнес, но дали може да стартираш по този начин е друг въпрос, но както казах по добре силен старт отколкото старт в лентата за ускоряване
 
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

Съгласен съм и мене ме грабна като предпоставки за успешен бизнес, но дали може да стартираш по този начин е друг въпрос, но както казах по добре силен старт отколкото старт в лентата за ускоряване

:|:|:beer:
 
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

Два пъти хип хип ура и наздраве, а ако не ви се получи бизнеса по посочения шаблон погледнете точка едно :beer:
 
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

Два пъти хип хип ура и наздраве, а ако не ви се получи бизнеса по посочения шаблон погледнете точка едно :beer:

Всичко е от значение :)
 
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

Всичко написано по-горе според мен е вярно, но с едно малко уточнение, а именно че компании стартиращи в БГ трябва да мислят глобално и да имат продукт, който би се продавал добре по целия свят, просто трябва да се излезе от рамката България. Пример за такъв успешен бизнес е българската компания SiteGround - има и много други, но тази ми идва на първо четене.
 
От: 10 правила от Марк Кубан за успешен старт на бизнеса

Всичко написано по-горе според мен е вярно, но с едно малко уточнение, а именно че компании стартиращи в БГ трябва да мислят глобално и да имат продукт, който би се продавал добре по целия свят, просто трябва да се излезе от рамката България. Пример за такъв успешен бизнес е българската компания SiteGround - има и много други, но тази ми идва на първо четене.

Преди беше по-лесно.
 

Горе