10 стъпки за създаване на ФБ страници

От: 10 стъпки за създаване на ФБ страници

С някои неща не съм съгласен:

Обикновено, по-късото заглавие е по-добро
Според мен хората се привличат повече от по-дълги заглавия. Има много големи страници с такива заглавия и например, ако имаш фирма за производство на сладкиши е по-добре да кръстиш страницата си "Аз обичам сладолед и шоколад", отколкото "Сладкиши". А на самата страница можеш да сложиш каквото и да е красиво урл (username), без значение от заглавието. Например име "Аз обичам шоколад и сладолед" - facebook.com/shokolad

Просто добавете статично FBML приложение, поставете Вашия FBML код
Статията е старичка и сега се работи с iframe, а fbml e дропнат. За начинаещи е най-уместно да се използват приложенията, които са много
разпространени във фб, като iframe tab, static html: iframe tabs и т.н. С тях лесно ще може да постигнете желания резултат и например да показвате
различна информация за фенове/нефенове.

Освен landing страницата може да направите и подходящ photostrip (5-те малки картинчици, които се появяват под заглавието на страницата).
 
От: 10 стъпки за създаване на ФБ страници

Редрум да статията е малко стара но в по новите статии има и за ифрема - а ти вместо да беше губил време да правиш рецензии на чуждият труд по добре да спретнеш подобно актуално ръководство защото съм сигурен че можеш.
 

Горе