Продава се: 10 000 картинки с цитати за Фейсбук страница на английски език

Designat

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Продавам 10к картинки с цитати на английски език, събирани през годините.

Пакета включва и малка част игри от типа:
- "първите 3 думи, които видиш те определят. Сподели в коментарите." и други подобни, предизвикващи активност

На някой от картинките има надписи на групи/сайтове, от които са сваляни, но са на място, което не засяга картинката и лесно се трие.

Цена: 150лв.

Приемам плащане чрез ПейПал и Еконт.

8683298T.jpg

8683299z.jpg

8683300Y.jpg
 
От: 10 000 картинки с цитати за Фейсбук страница на английски език

Уат? И защо трябва да давам 150 лв за 10к картинки като в гугъл имамного повече free? Само такъв бизнес не бях виждал... да сваляш картинки и да ги продаваш, без да притежаваш каквито и да е права над тях.
 
От: 10 000 картинки с цитати за Фейсбук страница на английски език

1. нищо НЕ ТРЯБВА да даваш
2. ти като си продаваш пералнята в Базар, на това бизнес ли му викаш?

Всеки сам си преценява кое е по-ценно за него - времето или парите. Въпрос на избор.
Ще те помоля да не ми спамиш темата повече.
:)
 
От: 10 000 картинки с цитати за Фейсбук страница на английски език

1. Как трябва да се почувствам ако си намеря някой моя картинка с дизайн, който аз съм си правил за моята си аудитория и съм я пуснал с мисълта, че нямам нищо против да си ги споделят и качват по страниците, някой използва таланта и идеите на мен и стотици или хиляди като мен хора за да изкарва пари на наш гръб... Пиша това като човек, от който излизат такъв вид картинки и си имам право на мнение за да ми говориш за перални...

2. Като си купя или изобретя пералня и ще си я продавам където искам без да очаквам някой да ми държи сметка и ще си го наричам бизнес. Като ти открадна твоята пералня или на някой твой колега за да я продам, ти си мълчи и не спами офертата за крадени перални и това няма да е бизнес а селска далавера..

3. Плюс това тези картинки освен, че не са оригинални и правени с каквото и да било твое усчастие, те са използвани вече и хората "не"трябва да купуват картинките които ти вече си качвал не знам си колко пъти в незнам си каква аудитория и незнам си колко още "админи" са си платили за тези "оригинални" картинки от тази "топ" оферта.

4. Представи си ситуацията в която аз си купувам твоите картинки и си ги качвам в страниците и един ден някой си ми обявява, че дадената картинка или снимка е обект на авторско право? Като му кажа че съм си гикупил от теб чрез този форум това ще ме спаси ли от съдебна отговорност?
 
От: 10 000 картинки с цитати за Фейсбук страница на английски език

Как трябва да се почувствам ако си намеря някой моя картинка с дизайн, който аз съм си правил за моята си аудитория
Пиша това като човек, от който излизат такъв вид картинки

Няма как да се почувстваш, защото ти не знаеш какво е да се трудиш 2 седмици за да направиш една проклета рисунка,
която след това да се мъчиш 6 месеца да я продадеш!

Намерил се кой да ми пише за авторски права! ХАХА!
Твой дизайн? Твои картинки? 1..2..3.. Проба? Земята тук ли е?

Това да махнеш надписа, който води до създателя на снимката и да го преведеш на български език ли е ТВОЯ картинка?!!!
Или пък може би, става ТВОЯ след като си намалил размера й!?!? Смешен си!

Сигурно шрифтовете даже си си свалил от dafont.
Айде не ме занимавай с глупости, че ако се разтърся, 1 месец няма да намеря ТВОЯ ОРИГИНАЛНА картинка.


8685273V.jpg

8685272J.jpg

8685270Y.jpg

8685271l.jpg
 
От: 10 000 картинки с цитати за Фейсбук страница на английски език

Значи, нямам нищо против да си избиваш комплексите, но за разлика от теб аз си изкарвам прехраната с дизайн, докато ти си този, който (се опитва да) продава чужди неща, които в интернет са или безплатни или ако се плащат, но правата не са твои.
 
От: 10 000 картинки с цитати за Фейсбук страница на английски език

Смятам темата за приключена.
Нападна ме, за нещо което ти самия правиш, а тук във форума се правиш на Майка Тереза и много разбиращ.
На картините, които предоставих ясно се вижда кражбата.

Относно моите финанси - не бери грижа. :)
 
От: 10 000 картинки с цитати за Фейсбук страница на английски език

1-во не съм те нападнал, а зададох въпрос... нападението дойде от твоя отговор на въпроса ми?
2- ро, не съм продавал нищо, което не е мое... дори и перални и въобще нито аз, нито пък който и да е от форума знае за какво говориш, при положение, че такива неща в миналото и настоящето от битието ми не фигурират :)
 

Горе