1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

stuky1971

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Ето какво предлагам само на Предприемач мембърите!!!

1000 Manual Directory Submissions (PR6-0) – 40.00 EUR
Резултат който постигнах е: 1-ва позиция в www.google.bg с keyword - " online auctions " от над 12,000,000 резултата, дори EBAY е след мен!!!! Ето за какво говоря: www.QxBid.com


Пакета Включва:
Регистриране на email account за submission confirmation
Report of submission
No Reciprocal Linking Required!

Ето какво е неубходимо:

URL:
Title:
Descriptions:
Keywords:
Category:
Sub Categories:
Your Name:
email:


Плащане: Приемам само Paypal
Благодаря ви!!!
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

Manual е добре, пък и в англоезичния гугъл е със сравнително прилична позиция.
Въпроси:
1. За колко време се събмитва като срок?
2. PR-а е резнат след събмита или си е такъв by default?
3. Кога е правено това на сайта, служещ за пример (в смисъл, скоро ли)?
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

1. За колко време се събмитва като срок?
Za 1-2 dni!
2. PR-а е резнат след събмита или си е такъв by default?
такъв e by default, drugia mi sait www.JeansDeal.com e PR4 izpolzvam sastia paket ot directories submission
3. Кога е правено това на сайта, служещ за пример (в смисъл, скоро ли)?
Ot 4 mececa
 
Последно редактирано:
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

Благодаря за информацията. Ще обсъдим с колегите и най-вероятно ще пиша на ЛС. Цената е много добра, ако се размине с пеналтис.
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

bahti spama ... 1000 directorii PR0-PR6 = digixmas

za 1-2 dena 1000 directorii manual nikoga nema da popalnish i ako nqkoga si predi ebay ela mi se obadi specialno za tazi keyword online actions

Hora mislete ne da vi lajat na sam i na tam...
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

Не е казал, че ще го прави сам. На мен не ми влиза в работата да смятам дали човекът не е наел десетина индийци да събмитват ръчно или на полуавтоматик, а крайният резултат. Иначе имам почти всички събмитери и без това, включително и неговия (или поне е със същите характеристики), но явно при него си има тънкости - може би местонахождението му помага, не знам. При тази цена ми спестява доста работа по англоезичните проекти, а останалото е въпрос на това да се пресметне какви негативни последствия евентуално може да има.
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

Netsurfer, Благодаря ти! А за поста на Gotovski нямам намерение да го убеждавам след като дори не знае как се пише " ONLINE AUCTIONS " - а не " online actions " както в поста ти! Сега пробвай отново и внимавай с правописа!
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

а за сроковете го питах не да проверявам дали ще събмитва ръчно или на автоматик, а за това проектите да не попаднат под филтър, който следи за неестественото и нелогично покачване на линковете към даден сайт.
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

Iskam parvo da se izvinia che pisha na latinica no taka mi e mnogo po lesno:
Parvo malko info za men:
Kazvam se Stoyan i jiviah 10 godini v USA, tam zavarshih v A.I.University "Graphic Design and Internet Marketing" s GPA 3.22 Rabotil sam po desaina i marketinga na mnogo saitove, primer www.Bulgaria-Weekly.com Bulgarskia vestnik v Chicago e moe delo desain na saita plus marketing, sega rabotia varhu marketinga na www.topinvest.bg i imam pretenciite da znam kakvo e neubhodimo za uspeshen SEO.
Sega otnostno uspeha na koito i da e sait v SERP nai osnovnite nesta sa:
1. Directory Submission
2. Article Submission
3. Social Bookmarks
Razbira se tova sa samo nai osnovnite metodi, kato saita triabva da se analizira kakva konkurencia ima kakvi keywords sa neubhodimi i mnogo vajno predi zapochvaneto e da se znae kolko e vreme saita e v internet, ili vazrasta na saita za da ne popadne v google "sandbox" ako saita e na poveche ot godina, niama strashno i submitvaneto v directorii moje da ne se pravi na chasti, toest moje de se submitva navednaj vav vsichki directorii. Ako imate konkretni vaprosi, ste mi e priatno da vi otgovoria kakvoto znam i moga, mejdu drugoto ako ima jelaesti sasto taka submitvam v articles directories i izvarshvam social bookmarks.
Blagodaria Na Vsichki!
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

а за сроковете го питах не да проверявам дали ще събмитва ръчно или на автоматик, а за това проектите да не попаднат под филтър, който следи за неестественото и нелогично покачване на линковете към даден сайт.
много ги разбираш нещата :)
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

Уточнение към поста на stuky1971 само.
Независимо от широкоразпространената заблуда по българските форуми, sandbox все още не е проблем за българоезичния интернет. В момента, доколкото знам, се тества как работи на рускоезичния пазар и чак след това при успешна работа на алгоритмите може да навлезе и на българския. Явно това пеналти включва някакви езикови филтри и затова "пясъчника" не засяга всички пазари.

За англоезични проекти си е проблем, разбира се.
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

Преведено с Дешльокавизатора 62c.hit.bg:
Искам първо да се извиня че пиша на латиница но така ми е много по лесно:
Първо малко инфо за мен:
Казвам се Стоян и живях 10 години в УСА, там завърших в А.И.Университу "Грапхиц Десигн анд Интернет Маркетинг" с ГПА 3.22 Работил сам по десаина и маркетинга на много сайтове, пример ввв.България-Вееклу.Ком Българския вестник в Чикаго е мое дело десаин на сайта плюс маркетинг, сега работя върху маркетинга на ввв.топинвест.бг и имам претенциите да знам какво е неубходимо за успешен СЕО.
Сега отностно успеха на които и да е сайт в СЕРП най основните неща са:
1. Дирецтору Субмиссион
2. Артицле Субмиссион
3. Соцял Боокмаркс
Разбира се това са само най основните Методи, като сайта трябва да се анализира каква конкуренция има какви кеувордс са неубходими и много важно преди започването е да се знае колко е време сайта е в Интернет, или вазраста на сайта за да не попадне в гоогле "сандбох" ако сайта е на повече от година, няма страшно и субмитването в директории може да не се прави на части, тоест може де се субмитва наведнъж във всички директории. Ако имате конкретни въпроси, сте ми е приятно да ви отговоря каквото знам и мога, между другото ако има желаещи също така субмитвам в артицлес дирецториес и извършвам соцял боокмаркс.
Благодаря На Всички!
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

Този ти успех с аукциона изглейда сериозен. Браво от мен.

Какъв трафик докарваш от тази дума, ако не е тайна?
 
От: 1000 Directory Submission и си 1-ви в Google ТУК!!!

Различно между 200-2000 уникални на ден, нови мембери 10-30 на ден. Специални благодарности на "happyslacker" за www.62c.hit.bg превода !!!
 

Горе