11 причини да не използвате ICN

От: 11 причини да не използвате ICN

1. Скрити условия за хостинга
2. Постоянно ви тормозят за надвишаване на процесорното време
3. Сами блокират функции на сайтовете на клиентите си, без тяхното знание и съгласие
4. Обаждат ви се през уикенда между 14 и 16 часа да ви безпокоят, като си крият номера
5. Пускат негативни коментари във facebook за клиентите си
6. Продават домейни които след това ви отнемат
7. Спамят клиентите си по форумите
8. Най-ниско квалифицираният и неучтив екип за поддръжка

Това не съм го очаквал, преди съм работил с тях и всичко си беше наред.
 
От: 11 причини да не използвате ICN

Е чак пък толкова:) всички големи правят глупости, но монетата има две страни, нали?
 
От: 11 причини да не използвате ICN

EДИТ: Ох извинявам се. То това било някаква километрична тема и сме стигнали до втора страница


11 в 7-ична бройна система ли е?:rolleyes:

Червено от мен, защото темата е абсолютен черен ПР. Не използвам услугите на фирмата, но това е крайно некоректно.
 
От: 11 причини да не използвате ICN

Аз само да кажа че нямам нищо общо с темата.
Инк се посмях дост
 
От: 11 причини да не използвате ICN

Потребител с ник съдържащ думата хост дава мнение(доста лошо) за друг хост, това ако не е черен пр :D

Въпреки, че и аз не ги харесвам, преди години ги ползвах и поддръжката беше пълен ужас + услугата беше ужас, но това твоето си е направо :D
 
От: 11 причини да не използвате ICN

на мен нито едно от тези неща не ми се е случвало
Основния проблем с тях ми е пощата на жена ми , постоянно се бъгва , но като им се обадим се оправя
 
От: 11 причини да не използвате ICN

бих добавила:
по т.4: търсили са ме в петък вечер, след 20ч. - за фирмен акаунт
12: спират сайтовете на клиентите си и се опитват да ги изнудват да преминат на възможно най-скъпите планове. При 10-ина посещения дневно се опитаха да ни изнудят (понеже сме им клиенти от 5 г.) да преминем на най-скъпия план.
Е, преминахме на друг доставчик
 

Горе